• Informacje na temat:

  szymon piotr

Artykuły na temat: szymon piotr
 • Nocny Kochanek: Tomasz Karolak, Szymon Majewski i Piotr Cyrwus w teledysku "Czarna czerń"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Czarna czerń" grupy Nocny Kochanek, w którym w blackmetalowych muzyków wcielają się Tomasz Karolak, Szymon Majewski i Piotr Cyrwus. To zapowiedź szykowanej na styczeń 2019 r. nowej płyty "Randka w ciemność".

 • Przesyt Szymonem Majewskim?

  W porównaniu do poprzednich sezonów, spadła oglądalność programu "Szymon Majewski Show". Pierwsze trzy odcinki nowej serii oglądało średnio 2,31 mln widzów.

 • Piotr Woźniak-Starak: Wzruszające pożegnania

  W czwartek, 22 sierpnia, odnaleziono ciało poszukiwanego od kilku dni Piotra Woźniaka-Staraka. Do informacji o śmierci znanego producenta odniesiono się się m.in. w mediach społecznościowych Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i festiwalu Off Camera, a także założonej przez niego filmy Watchout Studio. Żegnają go również ludzie mediów, m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Borys Szyc, Joanna...

 • Setka Szymona Majewskiego

  Szymon Majewski świętuje setny odcinek swojego programu. W jubileuszowym odcinku pojawi się Małgorzata Kożuchowska i Michał Żebrowski.

 • Szymon Bobrowski: Czarujący brutal

  W przerwie między zdjęciami do trzeciej i czwartej serii "Lekarzy" Szymon Bobrowski nie miał odpoczynku od sali szpitalnej.

 • Czy Misiek pokona Szymona?

  Każdy z nich jest nieźle ześwirowany. W ubiegłym roku Misiek Koterski wywalczył tytuł Super Świra, a Szymon Majewski został Tele Świrem. Teraz rywalizują między sobą o tytuł Super Świra 2008.

 • Szymon Majewski w "małej Czarnej"

  Szymon Majewski będzie niebawem gościem "małej Czarnej". Popularny dziennikarz opowie między innymi o tym, dlaczego oficjalnie może oglądać się za innymi kobietami i jakie tajemnice kryją damskie torebki.

 • Szymon Majewski zagra o milion

  W programie o milion zagrają Ewa Drzyzga, Szymon Majewski, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Gwiazdy stacji będą grały dla podopiecznych fundacji TVN. W programie pojawi się też prezes fundacji Bożena Walter. Specjalne wydanie teleturnieju zostanie pokazane o 12.45. Po jego zakończeniu na antenie stacji będzie transmitowany charytatywny mecz Gwiazdy TVN - Sejm RP.

 • Piotr Adamczyk pierwszym prowadzącym polskie "Saturday Night Live"

  Prowadzącym pierwszego odcinka nowego programu Showmax "SNL Polska" będzie Piotr Adamczyk. W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. Roberta Biedronia. Premiera "SNL Polska" na żywo z Warszawy już 2 grudnia o godz. 21.

 • Festiwal w Opolu 2016: Piotr Kupicha zaśpiewa Eugeniusza Bodo

  Piotra Kupichę usłyszymy podczas dwóch pierwszych dni festiwalu w Opolu. Najpierw weźmie on udział w koncercie piosenek filmowych, wykonując jeden z przebojów Eugeniusza Bodo, później z zespołem Feel będzie rywalizować w kategorii Superpremiery.

Zdjęcia na temat: szymon piotr
Wideo na temat: szymon piotr
 • "Narzeczony na niby": Piotr Stramowski

  W komedii romantycznej „Narzeczony na niby”, która wejdzie na ekrany kin 12 stycznia w jednej z głównych ról (Szymona) zobaczymy twardziela z „Pitbull. Nowe porządki” - Piotra Stramowskiego.

 • "Żmijowisko": Oficjalny zwiastun

  Serial powstał na podstawie książkowego bestsellera Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. Reżyserem Żmijowiska jest Łukasz Palkowski (reżyser„Belfra”). Występują m.in.: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski, Magdalena Różańska

 • "Żmijowisko" - Paweł Domagała

  .: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski

Dyskusje na temat: szymon piotr