• Informacje na temat:

  tabloid opisał

Artykuły na temat: tabloid opisał
 • Paweł Królikowski: Znajomi opisali ostatnie dni życia aktora w szpitalu

  ...bardzo trudne. Po ostatniej operacji pojawiły się nieoczekiwane komplikacje. Lekarze - według informacji tabloidu -  postanowili wprowadzić aktora w śpiączkę farmakologiczną. Wybudzony został z niej(...) wybudzeniu odzyskali nadzieję, że będzie lepiej" - mówi informator tabloidu. Kilka dni później zmarł.

 • Tabloid skandalicznie o zmarłym

  Brytyjska bulwarówka "Daily Mail" może mieć kłopoty. Czytelnikom nie spodobał się sposób opisania w gazecie śmierci Stephena Gately'ego z Boyzone.

 • Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie. Opisała, co wydarzyło się feralnego dnia!

  ...składać zeznania na temat feralnego dnia. Informacje, jakie pojawiały się w jednym z tabloidów, zmusiły gwiazdę do sprostowania kilku spraw. Dlatego Agnieszka zdecydowała się na opublikowanie szczerego...

 • Lisowie wygrali z tabloidem

  "Super Express" ma przeprosić Tomasza i Hannę Lisów za naruszanie ich dóbr osobistych - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie. Obniżył jednak z 250 do 120 tys. zł kwotę zadośćuczynienia dla powodów od "SE"; ograniczył też zakres i zasięg przeprosin.

 • Patrycja Pająk oburzona: Nie udzielałam wywiadu tabloidowi!

  ..."Super Express" opisał "dramat" zmagającej się z chorobą Patrycji Pająk, powołując się na jej słowa. Modelka twierdzi jednak, że z żadnym dziennikarzem nie rozmawiała!

 • Hanna Lis przegrała z tabloidem

  Hanna Lis ma przeprosić wydawcę i redaktora naczelnego "Super Expressu" za naruszenie ich dóbr osobistych oraz wpłacić 50 tys. zł na cel społeczny - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

 • Dawid Ozdoba, były Herbuś, osadzony w egipskim więzieniu! Tabloid zdradza kulisy sprawy!

  ..." - relacjonuje były Herbuś w rozmowie z tabloidem. Celebryta, tuż po zakończeniu całej akcji, postanowił opisać ją na swoim Facebooku. "(...) Zamknęliśmy się i zgasiliśmy światło. Krzyczeli allach(...) recepcji. Tam czekała na niego policja, która - jak sam przekonywał w rozmowie z tabloidem - miała dla niego do podpisania dokument sporządzony po arabsku. Gdy były Herbuś odmówił złożenia podpisu...

 • Tallulah Willis na odwyku

  Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore, 20-letnia Tallulah, zgłosiła się na odwyk dla alkoholików i narkomanów - informuje tabloid "Star".

 • Joanna Krupa wyjawiła, co wydarzyło się podczas jej spotkania z Edytą Górniak

  Joanna Krupa (40 l.) i Edyta Górniak (46 l.) w końcu znalazły czas, żeby porozmawiać z cztery oczy. „Dżoana” w jednym z tabloidów opisała sytuację, która miała miejsce podczas ich spotkania.

 • Gitarzysta U2 w sądzie

  The Edge, gitarzysta U2, pozwał do sądu irlandzki tabloid, który ujawnił szczegóły choroby członka rodziny muzyka. To właśnie problemy zdrowotne krewnego artysty spowodowały opóźnienie trasy "Vertigo".

Wideo na temat: tabloid opisał
 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

 • Sztanga i cash

  Film opowiada o prawdziwej historii, opisanej w "Miami New Times". Jego bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg), którzy porywają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w cała historię wmieszany zostaje miejscowy barman - Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć i zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł bandytów.