• Informacje na temat:

  tabloidy pisały

Artykuły na temat: tabloidy pisały
 • Tabloidy pisały o cudzie. Ewa Błaszczyk komentuje stan chorej córki

  Ciągle ma apetyt na życie. Nie chce być postrzegana jako osoba przepełniona rozpaczą, cierpieniem i smutkiem. Chciałaby się jeszcze zakochać. Na razie Ewa Błaszczyk (60) nie ma na to czasu. Wierzy jednak w niebieską reżyserię.

 • Krystyna Janda: Walka z tabloidami to jak walka z wiatrakami

  Krystyna Janda nie kryje oburzenia mechanizmem funkcjonowania tabloidów, które za wszelką cenę szukają taniej sensacji. Aktorka sama padła ofiarą takiej manipulacji. Żartobliwy wpis na blogu aktorki dziennikarze brukowców przekształcili w testament umierającej osoby i opatrzyli tytułem: "Janda gotowa na śmierć".

 • Tabloidy pisały, że Beata Kozidrak nie zdążyła pogodzić się z bratem. Prawda wychodzi na jaw

  Przez wiele lat Beata Kozidrak (58 l.) i jej brat Jarosław (†63) nie utrzymywali kontaktu. Wbrew temu, co piszą tabloidy, do pojednania doszło - rodzeństwo miało się pogodzić tuż po rozwodzie gwiazdy z Andrzejem Pietrasem.

 • Dramatyczne wyznanie Leszka Lichoty. "Wtedy znalazłem martwego ojca"

  Wtorkowy "Fakt" pisze o dramatycznym wyznaniu znanego aktora Leszka Lichoty. Artysta, wymieniając w internecie najważniejsze w jego życiu książki przyznał, że jedną z nich był podręcznik do historii do klasy ósmej. Dlaczego? "Zapomniałem jej spakować wieczorem do plecaka i rano, wchodząc po nią do pokoju, znalazłem mojego martwego ojca" - wspominał.

 • "Królowa Elżbieta umiera". Szokujące doniesienia tabloidu

  Brytyjskie tabloidy - w szczególności "National Enquirer" i "The Globe" - co rusz podają, że królowa jest w fatalnym stanie i niebawem umrze. W ciągu ostatnich siedmiu lat takie rewelacje pojawiły się na okładkach wspomnianych tytułów co najmniej piętnaście razy i były wyssane z palca! W ubiegłym tygodniu mogliśmy przeczytać na okładce "National Enquirer", że królowej zostało zaledwie kilka...

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • Córka Kasi Kowalskiej wybudzona ze śpiączki! Tabloid ujawnia kolejne szczegóły!

  Kasia Kowalska (46 l.) poinformowała, że ze zdrowiem jej córki jest już lepiej. Jak donosi "Super Express", lekarze wybudzili ją ze śpiączki i planują stopniowe odłączanie jej od aparatury medycznej...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Miarka się przebrała! Meghan i Harry opublikowali list, w którym odcinają się od brytyjskich tabloidów

  Meghan i Harry opublikowali list, w którym poinformowali o zakończeniu współpracy z czterema brytyjskimi tabloidami.

 • Kotecka przegrała z tabloidem

  "Super Express" nie musi przepraszać Patrycji Koteckiej za sugestię, że brała udział w kampanii wyborczej PiS do europarlamentu w 2009 r. - zadecydował w środę Sąd Okręgowy w Warszawie. Kotecka zapowiada w tej sprawie apelację.

Zdjęcia na temat: tabloidy pisały
Wideo na temat: tabloidy pisały
 • Herbuś nie ma konfliktu z Halejcio! "Zaprosili mnie z Tomkiem na obiad"

  Edyta Herbuś pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", aby skomentować plotki na swój temat. Celebrytka uznała pisanie o jej życiu uczuciowym za "nietaktowne" i zapewniła, że ma do tego dystans. Przy okazji zdementowała plotki o rzekomym konflikcie z Klaudią Halejcio. Przypomnijmy, że tabloidy pisały, że Klaudia jest zazdrosna o swojego partnera, który przed laty był facetem Edyty. "Tworzą super parę

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

 • Krystian Wieczorek z ojcem. Niezłe ciacho?

  Krystian Wieczorek (39 l.) wraz z ojcem Januszem, z zawodu artystą malarzem, otwiera w Łodzi sklep z ekskluzywnymi przedmiotami. Panowie pojawili się w „Dzień Dobry Wakacje", by opowiedzieć nieco o nowym biznesie. Jak pisały tabloidy, Krystian jako dzieciak mieszkał z mamą i babcią w Strzelinie. Tata odszedł od nich, gdy miał zaledwie roczek. Choć przez długi czas miał do niego wiele żalu

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.

Dyskusje na temat: tabloidy pisały