• Informacje na temat:

  tadeusz bros

Artykuły na temat: tadeusz bros
 • Słynny prezenter zbankrutował

  Tadeusz Broś, który przez wiele lat był gospodarzem niedzielnego programu dla dzieci "Teleranek", właśnie ogłosił bankructwo. Po odejściu z Telewizji Polskiej Broś zarabiał na życie jako taksówkarz.

 • Kto śpiewał u "Pana Teleranka"?

  Ikona telewizji przełomu lat 80. i 90. Tadeusz Broś, zwany Panem Telerankiem, w wywiadzie-rzece dla Anity Czupryn i Pawła Brzozowskiego opowiada o latach spędzonych w TVP.

 • "Władca pierścieni": Rekord w Polsce!

  W firmie Warner Bros. zakończono podliczanie wyników, jakie w pierwszy weekend w Polsce osiągnął film Petera Jacksona "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" . Już wiadomo, że padł rekord otwarcia - liczba widzów przekroczyła 500 tysięcy!

 • "Dwie Wieże": Świetne otwarcie!

  Film Petera Jacksona "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , który wszedł na ekrany polskich kin w piątek, 31 stycznia, zobaczyło w ciągu pierwszego weekendu wyświetlania 464 944 widzów widzów! Jak poinformowali INTERIA.PL przedstawciele dystrybutora, firmy Warner Bros. Poland, to drugie co do wielkości otwarcie filmu w Polsce.

 • "Harry Potter": Rekord również w Polsce!

  Film "Harry Potter i kamień filozoficzny" w ciągu pierwszego weekendu wyświetlania w Polsce zobaczyła rekordowa liczba 355 tysięcy 955 widzów! Jest to największe "otwarcie" filmu zagranicznego w naszym kraju. O wynikach oglądalności poinformowała firma Warner Bros. Poland, polski dystrybutor przebojowego obrazu Chrisa Columbusa.

 • Rok 2001 w polskich kinach

  W roku 2001 polskie kina odwiedziło około 23 mln osób, o 25 procent więcej niż w roku ubiegłym. Ponad 40 procent z nich obejrzało filmy rodzime. Jak donosi Rzeczpospolita , choć tegoroczne wyniki są nie najgorsze, nie napawają optymizmem. Specjalnie dla serwisu filmowego INTERIA.PL 2001 rok w polskich kinach podsumował Andrzej Kucharczyk, szef firmy Apropos Info, zajmującej się zbieraniem i opracowywaniem danych od dystrybutorów i kiniarzy w całej Polsce, dotyczących wpływów i frekwencji.

 • Kino: Polacy uciekają w bajki

  "12 milionów 900 tysięcy widzów w kinach i dwa wielkie przeboje Władca pierścieni: Drużyna pierścienia oraz Harry Potter i kamień filozoficzny , tak najkrócej można podsumować wyniki mijającego półrocza w polskich kinach" - pisze Rzeczpospolita . Według raportów Polacy chodzą tylko na filmy najgłośniejsze, uciekają w bajki i czary.

 • Kino przyszłości: 3D or not 3D?

  Porównanie dwóch najważniejszych filmów 2010 roku: "Avatara" Jamesa Camerona oraz "Incepcji" Christophera Nolana, to porównanie dwóch strategii rozwoju współczesnego kina. Podstawowe pytanie brzmi: 3D or not 3D? Ale w minionym roku emocjonowaliśmy się też innymi filmowymi wydarzeniami.

Wideo na temat: tadeusz bros
 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Zwerbowana miłość

  Andrzej (Robert Więckiewicz) i Siejka (Krzysztof Stroiński), agenci służb specjalnych, planują misterny międzynarodowy przekręt. Stawką są grube pieniądze i tajne dokumenty. Żeby zrealizować intrygę, potrzebują odpowiedniej kobiety - wciągają więc do akcji niczego nie podejrzewającą Annę (Joanna Orleańska). Nieoczekiwanie między Andrzejem i Anną wybucha gorące uczucie. Niestety kobieta odkrywa, że jest tylko pionkiem w grze bezwzględnych agentów. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i z...