• Informacje na temat:

  tadeusz głażewski seriale

Artykuły na temat: tadeusz głażewski seriale
 • Facet wybiera Liszowskiej role?

  Joanna Liszowska (28 l.) musiała zrezygnować z roli Hildy Klops w serial u "Halo Hans". Wczoraj pisaliśmy o pogłębiającym się konflikcie między aktorką i jej narzeczonym Tadeuszem Głażewskim. Teraz już wiemy, z jakiego powodu ich związek zaczyna się rozpadać.

 • Rozgoryczona Liszowska

  ...prawda twierdzi, że plotki o jej rozstaniu z Tadeuszem Głażewskim są wyssane z palca, ale nie zmienia to faktu, że para już dwukrotnie przekładała ślub. Sama przyznaje, że bycie w związku nie jest...

 • Najgłośniejsze rozstania 2008

  ..., że nic nie wskazuje na to, by artystka zaczęła teraz doprowadzać do porządku swoje życie. Także Joasia Liszowska postąpiła, jak się wydaje, słusznie, rozstając się z narzeczonym Tadkiem Głażewskim w marcu tego roku. Chodziły plotki , iż mężczyzna jest o nią chorobliwie zazdrosny. Jeszcze teraz dochodzą nas słuchy, że Tadeusz jest zdecydowany za wszelką cenę odzyskać byłą dziewczynę. Dla nikogo...

 • Teściowa nie lubi Liszowskiej

  Ślub Joanny Liszowskiej i jej partnera Tadeusza Głażewskiego odbyć się miał już rok temu. Do ślubu jednak nie doszło, co więcej stanął on pod znakiem zapytania. Jak ujawnia "Fakt" powodem może być to, iż rodziny przyszłych nowożeńców nie przypadły sobie do gustu.

 • Liszowska bez negliżu

  Joanna Liszowska zrezygnowała z roli Hildy Klops w serial u "Halo Hans", gdyż wystraszyła się... roznegliżowanych zdjęć.