• Informacje na temat:

  tadeusz janczar krzysztof janczar

Artykuły na temat: tadeusz janczar krzysztof janczar
 • Krzysztof Janczar świętuje 70. urodziny!

  We wtorek 7 stycznia na urodzinowym torcie Krzysztofa Janczara, czyli Pawła Jankowskiego z kultowej "Wojny domowej", zapłonie 70 świeczek! W 2020 roku aktor świętować też będzie 55-lecie pracy artystycznej oraz 10. rocznicę dołączenia do obsady "Klanu", w którym wciela się w Bolka Kazunia.

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Krzysztof Janczar nie ma co liczyć na emeryturę

  Znany z serialu "Klan" Krzysztof Janczar skończył w styczniu 70 lat, ale na godziwą emeryturę nie ma co liczyć.

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • Pora na juniora

  Nie bez kozery "Klan" nazywany jest sagą rodzinną. Do obsady dołączył właśnie Krzysztof Artur Janczar, syn Krzysztofa Janczara, odtwórcy roli Bolka Kazunia. Sprawdź, kogo zagra!

 • Kultowy "Dom" na antenie Kino Polska

  W jesiennej ramówce kanał Kino Polska stawia na polskie seriale , oglądane przez kilka pokoleń widzów. W listopadzie stacja pokaże najdłużej realizowaną (od 1980 do 2000 roku) polską produkcję - "Dom".

 • Marzy mu się romans

  Krzysztof Janczar debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

 • "Jutro premiera": W tym filmie grały same tuzy

  Krafftówna, Bardini, Holoubek, Dziewoński... To właśnie dzięki aktorom ta komedia satyryczna przedstawiająca w krzywym zwierciadle kulisy teatru - kaprysy, obyczaje ludzi sceny widziane oczyma młodego dramaturga chcącego wystawić sztukę - stała się dokumentem epoki.

 • "Klan": Paweł i Wiga wreszcie zostaną małżeństwem!

  ...! - stwierdzi Woźniacki, nie wiedząc, że dzień wcześniej świadek Pawła, Tadeusz (Andrzej Strzelecki), złamał nogę. - Prawo serii... Limit nieszczęść wyczerpany - zażartuje Lubicz. Tymczasem okaże się, że Rafał nie może kierować autem nowożeńców, bo Bolek (Krzysztof Janczar) uparł się, iż to on zasiądzie za kierownicą eleganckiej limuzyny. I nie będzie to jedyna niespodzianka, jaką Kazuń przygotuje...

 • Marzy mu się romans

  Debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

Zdjęcia na temat: tadeusz janczar krzysztof janczar
Dyskusje na temat: tadeusz janczar krzysztof janczar
 • Re: Krzysztof Janczar świętuje 70. urodziny!

  Serial "Wojna domowa" przesympatyczny . Wszystkie postaci rewelacyjne .Przypomnę jeszcze o super dziewczynie - Anuli :) Aż ciepło się na sercu robi wracając do tych perełek . Pan Tadeusz i pan Krzysztof doskonali aktorzy . Na szczęście w Panu Krzysztofie nie ma tego widocznego przytłaczającego smutku i strachu , jak u ś.p. pana Tadeusza . Zdrowia i radości życzę :)

 • Re: Serialowe dzieci: Co się z nimi stało?

  Drugi raz czytam, że Krzysztof Janczar w serialu "Wojna domowa' grał jako Krzysztof Musiał. Krzysztof Musiał jest synek Tadeusza Janczara, który naprawdę nazywał się Tadeusz Musiał - sprawdźcie choćby w Wikipedii.

 • Re: "M jak miłość": Gwiazda kultowego "Domu" dołączyła do obsady! Mamy zdjęcia!

  Michotek, Barbara Rachwalska, Józef Nowak, Wacław Kowalski, Tadeusz Janczar, Zbigniew Buczkowski, Barbara Sołtysik, Tadeusz Łomnicki, Magda Stużyńska, Stefan Szmidt, Krzysztof Kołbasiuk, Tomasz Bukowski, że nie wspomnę Tomasza Mędrzaka, Tomasza Borkowego, czy Krzysztofa Piaszczyńskiego. To były gwiazdy!!! Prawdziwe!!! Wybitne!!! Czujecie to? Prawda? Ale Rowicka? z tym łkającym, piszczącym głosem