• Informacje na temat:

  tadeusz jedrzejczak

Artykuły na temat: tadeusz jedrzejczak
 • Dariusz K. dostanie wyrok w zawieszeniu?! Wybroni go adwokat Otylii Jędrzejczak?

  ..., że Dariusz K. powinien być sądzony jak zwykły Kowalski, a nie celebryta, gdyż nim nie jest. Pełnomocnikiem Dariusza K. jest m.in. Tadeusz Wolfowicz, specjalizujący się w obronie sprawców wypadków...

 • Dariusz K. skazany na 7 lat więzienia

  ...odsiadki zwolnił go warunkowo do domu. Pełnomocnikiem muzyka był m.in. Tadeusz Wolfowicz, specjalizujący się w obronie sprawców wypadków drogowych (niegdyś reprezentował w sądzie pływaczkę Otylię...

 • Zaskakujący ranking osobowości

  Kempa, Tadeusz Rydzyk, a także Jola Rutowicz i Michał Wiśniewski. Wielu polityków znalazło się także w grupie "marek rozmytych", czyli osób niemile widzianych w życiu publicznym, bez pomysłu na swój(...) się z tym, co mówią Jerzy Owsiak i Donald Tusk, natomiast słowa i postępowanie Jarosława Kaczyńskiego, Tadeusza Rydzyka i Andrzeja Leppera najczęściej budzą ich sprzeciw. Za najbardziej nudnego badani...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Kożuchowska z medalem

  - Jestem niezwykle zaszczycona, że dołączyłam do wspaniałego grona ludzi, którzy sprawiają w swoim życiu dobre uczynki - powiedziała Małgorzata Kożuchowska po odebraniu w poniedziałek w Krakowie Medalu św. Brata Alberta, przyznawanego za pomoc niepełnosprawnym.

 • Komu przypadną "Wiktory"?

  W niedzielę, 3 czerwca, w Warszawie odbędzie się 22. gala rozdania Wiktorów i SuperWiktorów - nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych.

 • Aktor Borys Szyc, kompozytor Piotr Rubik i dziennikarze Tomasz Lis, Grzegorz Miecugow oraz Tomasz Sianecki znaleźli się w gronie laureatów tegorocznych Wiktorów - nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych przyznanych w niedzielę, 3 czerwca, w Warszawie.

 • Piotr Rubik: Kantata za 600 tysięcy

  Po Krakowie kolejne miasto zamawia utwór u Piotra Rubika. Gorzów zapłaci za oratorium 600 tysięcy złotych.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!