• Informacje na temat:

  tadeusz karolak

Artykuły na temat: tadeusz karolak
 • Zakochany Tadeusz

  Tadeusz (Tomasz Karolak), przyjaciel Jerzego (Jacek Braciak), nieustająco jest na etapie poszukiwania pracy i... kobiety życia. Na jego drodze pojawi się niejaka Francesca (Krystyna Tkacz).

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Podrywał ją Karolak!

  Aldonę Orman, czyli Konstancję z "Barw szczęścia", będzie można zobaczyć wiosną w nowym serialu TVP 2 pt. "Ja to mam szczęście!". Jako sąsiadka Polaków wpadnie w oko Tadeuszowi, w którego wciela się Tomasz Karolak.

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Tak wyglądał Karolak w młodości

  Magazyn "SHOW" opublikował zdjęcia Tomka Karolaka z młodości. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał jeden z najpopularniejszych polskich celebrytów...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Karolak chce zatrudnić Alicję

  Tomek Karolak chce obsadzić Bachledę-Curuś w jednej ze sztuk wystawianych w swoim teatrze. Co ciekawe, podobne plany ma... Michał Żebrowski.

 • Karolak i Preis na planie

  W poniedziałek, 17 września, rozpoczęły się zdjęcia do 2. serii "Ja to mam szczęście!". Pierwszy dzień na planie należał do... zwierząt. Tadeusz (Tomasz Karolak) grał ze ślimakiem i kotem, Joanna (Kinga Preis) odkryła w swojej kuchni szczura!

 • "Świat według Kiepskich": Powrót na plan!

  W hali wrocławskiego studia ATM Grupy trwają zdjęcia do nowej serii „Świata według Kiepskich”. Życie bohaterów najdłuższego sitcomu na świecie znów obfitować będzie w szereg abstrakcyjnych i komicznych sytuacji, zagadkowych zdarzeń, nie zabraknie wzruszających chwil. Na planie pojawi się też gość specjalny Tomasz Karolak.

 • Karolak: Bez "desperacji finansowej"

  Wojciech Pszoniak wyreżyseruje spektakl w założonym przez Tomasza Karolaka Teatrze IMKA w Warszawie. Premierę zaplanowano na 2011 rok - informuje Karolak.

Zdjęcia na temat: tadeusz karolak
Wideo na temat: tadeusz karolak
 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Zwerbowana miłość

  Andrzej (Robert Więckiewicz) i Siejka (Krzysztof Stroiński), agenci służb specjalnych, planują misterny międzynarodowy przekręt. Stawką są grube pieniądze i tajne dokumenty. Żeby zrealizować intrygę, potrzebują odpowiedniej kobiety - wciągają więc do akcji niczego nie podejrzewającą Annę (Joanna Orleańska). Nieoczekiwanie między Andrzejem i Anną wybucha gorące uczucie. Niestety kobieta odkrywa, że jest tylko pionkiem w grze bezwzględnych agentów. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i z...

Dyskusje na temat: tadeusz karolak