• Informacje na temat:

  tadeusz młynarski

Artykuły na temat: tadeusz młynarski
 • Wojciech Młynarski: córka dokonała niezwykłego odkrycia

  Tego o Wojciechu Młynarskim (†75 l.) nikt nie wiedział.

 • Agata Młynarska: Sama, ale nie samotna

  Popularna prezenterka Agata Młynarska przekonała się, że życie w pojedynkę jest nie mniej fascynujące, barwne i ciekawe od pozostawania w partnerskim związku.

 • Siostra Wojciecha Młynarskiego przerywa milczenie!

  Skomplikowana relacja Barbary Młynarskiej-Ahrens i Wojciecha Młynarskiego (+75 l.) nie zmieniła się aż do śmierci kompozytora...

 • Opłatek w rodzinnym gronie

  Do wigilii zasiądą aż cztery pokolenia klanu Młynarskich. Bo przybyła wnuczka Agaty.

 • Agata Młynarska "załatwiła" synowi pracę!

  Autorem zdjęć w filmie dokumentalnym o Wojciechu Młynarskim (+75 l.) jest jego... wnuk.

 • Światowa premiera "Folwarku Zwierzęcego"

  W środę, 13 września, w Sali Koncertowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się światowa premiera filmu "Folwark Zwierzęcy", zrealizowanego na podstawie kultowej powieści George'a Orwella. Historia o buncie zwierząt na farmie pana Jonesa, na czele którego stają świnie, została wyreżyserowana przez Johna Stephensona.

 • Agata Młynarska mocno przeżywa rozstanie!

  ..."Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym" – napisała Agata Młynarska (54) w dzień urodzin Tadeusza.  Dumna dziennikarka pochwaliła się też, że syn rozpoczyna karierę za oceanem. "Dostawał nagrody, a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los...

 • 9 czerwca ukaże się kolejna płyta w ramach popularnej serii Złota Kolekcja, która w zeszłym tygodniu została uhonorowana znakiem "Teraz Polska". Będzie to album w całości poświęcony historii Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a znajdą się na nim piosenki nagradzane w Opolu najwyższymi laurami.

 • Agata Młynarska: Tato, bądź z nami jeszcze długo!

  Minęły święta wielkanocne, a Wojciech Młynarski (75 l.) wciąż przebywa w szpitalu. Nadal nie czuje się najlepiej. Na szczęście w powrocie do zdrowia pomaga mu miłość i wsparcie bliskich.

 • Krzysztof Krawczyk: Najtrudniej przeskoczyć samego siebie

  Jesienią ukaże się podwójny album Krzysztofa Krawczyka zawierający jego interpretacje największych przebojów polskiej muzyki. Premiera pierwszego singla i teledysku odbędzie się jeszcze w sierpniu.

Zdjęcia na temat: tadeusz młynarski
Wideo na temat: tadeusz młynarski
 • Ostatni wywiad Wojciecha Młynarskiego

  Największą siłą filmu „Młynarski. Piosenka finałowa” jest – zdaniem Agaty Młynarskiej – ostatni wywiad, jakiego udzielił jej ojciec. W obrazie Alicji Albrecht wypowiadają się również jego bliscy oraz przyjaciele, zawartych zostało też wiele nieznanych dotąd materiałów fotograficznych. Dziennikarka odczuwa wyjątkową satysfakcję, że przy filmie tym pracował jej syn, operator Tadeusz Kieniewicz.