• Informacje na temat:

  tadeusz robak

Artykuły na temat: tadeusz robak
 • Serialowy przewodnik

  ..." (5) Chudziszewski i jego podwładni dostają zadanie przewiezienia zarekwirowanych narkotyków do policyjnego depozytu. Tymczasem w kamienicy, w której mieszka Tadeusz, umiera starszy kioskarz(...) Natalii materiały szpiegowskie. Zauważa to folksdojczka Ewelina Robak. Beer namierza łączniczkę. "Stawka większa niż życie" (18-ost.) Rosjanie i alianci próbują dopaść zbrodniarza wojennego...

 • Serialowy przewodnik

  ...wygranej na rzecz uczestniczki, która musi opłacić operację córki. "Ludzie Chudego" (6) Tadeusz, Marian i Łukasz chowają narkotyki w przewodzie wentylacyjnym w gabinecie Lucjana. Jedna z paczek(...). Gangster rzuca się z pięściami na nowego partnera kobiety. "Tajemnica twierdzy szyfrów" (6) Ewelina Robak zgłasza na posterunku, że jej lokatorka Natalia opuszczała w nocy dom. Beer i Globcke...

 • Linda ze Złotym Aniołem

  Pięciokrotny zdobywca nagrody aktorskiej na festiwalu polskich filmów w Gdyni. Niekwestionowana gwiazda polskiego kina. Aktor wszechstronny. Bogusław Linda otrzyma Specjalnego Złotego Anioła Za Niepokorność Twórczą podczas czerwcowego festiwalu Tofifest.

 • Bogusław Linda zmiękczony

  Największy twardziel w historii polskiego kina? Czas zadać kłam stereotypowemu postrzeganiu Bogusława Lindy, na które aktor zapracował głównie występami w filmach Władysława Pasikowskiego. Z okazji 60. urodzin gwiazdora przypominamy jego bardziej zniuansowane role.

 • "30 lat w służbie metalu"

  "Ten zespół znacie doskonale, lubicie go, i zaraz to pokażecie...!". Ilu polskich fanów metalu nie zna tych słów? Niewielu. A przynajmniej dla mnie jest to jeden z najbardziej "historycznych" zwrotów, i muszę przyznać - że nie raz będąc zapraszanym do zapowiedzenia jakiejś grupy ze sceny, wyrwało mi się z gardła właśnie to zdanie.

 • Letnie Tanie Kinobranie w Krakowie

  Kino Pod Baranami zaprasza na Letnie Tanie Kinobranie, czyli doroczny wakacyjny przegląd filmowy. W programie najciekawsze filmy ostatnich lat i klasyka światowego kina. Akcja już trwa, a zakończy się dopiero 30 sierpnia.