• Informacje na temat:

  tadeusz rydzyk

Artykuły na temat: tadeusz rydzyk
 • Ojciec Rydzyk ma dość "żebrania"! "Nie jest tak łatwo prosić o pieniądze"

  Ojciec Tadeusz Rydzyk to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w naszym kraju. Bez wątpienia duchowny ma ogromny wpływ na spore grono rodaków, co oczywiście skutecznie wykorzystują(...) geotermalne. Jego fundacja otrzymała także 200 tys. zł od MSZ na promocję Polski za granicą. Swoje dołożyło także Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które przyznało Rydzykowi 140 tys...

 • Ojciec Rydzyk krytykuje TVN

  "Istnienie Radia Maryja jest cudem" - twierdzi ojciec Tadeusz Rydzyk, który wczoraj na Jasnej Górze spotkał się ze współpracownikami stacji. Skrytykował natomiast pozostałe media komercyjne, z TVN na czele.

 • Kasia Cichopek miała na myśli ojca Rydzyka?

  ..."Rogi" za zachowanie niegodne osoby duchownej zasłużył ojciec Tadeusz Rydzyk. Wśród nominowanych, oprócz zwycięzcy Przemka Salety, była także Kasia Cichopek. Odbierając wyróżnienie ze wzruszeniem powiedziała: "Dziękuję za tę nominację, choć patrząc na pozostałych nominowanych, uważam, że na nią nie zasłużyłam. Cieszę się jednak, że dobrzy ludzie są wśród nas". Czy miała na myśli ojca Rydzyka...

 • Ojciec Rydzyk atakuje TVN

  Medialna walka o Smoleńsk trwa. "Nasz Dziennik", tytuł prasowy związany z Tadeuszem Rydzykiem i Radiem Maryja, oskarżył telewizję TVN o nieobiektywność, bo stacja płaci rzekomo ekspertom, którzy pojawią się na wizji.

 • Komarenko pracuje dla Rydzyka

  Ivan Komarenko na zlecenie ojca Tadeusza Rydzyka napisał piosenkę, którą będziemy mogli usłyszeć w Telewizji Trwam oraz w Radiu Maryja.

 • Ojciec Rydzyk szkolił kadry TVN

  Najpierw powstało Radio Maryja, potem telewizja Trwam, a wyższa uczelnia dopełniła imperium ojca Tadeusza Rydzyka. Miały się w niej kształcić kadry dla mediów zakonnika, ale okazuje się, że absolwenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu pracują w... TVN.

 • ​"Na Wspólnej": Nowa rola Aldony Jankowskiej!

  Do obsady telenoweli "Na Wspólnej" dołączyła 52-letnia obecnie Aldona Jankowska, której największy rozgłos przyniosły parodystyczne wcielenia w "Szymon Majewski Show" (była Tadeuszem Rydzykiem, Angelą Merkel, Hanną Gronkiewicz-Waltz, Hanną Lis, Beatą Tyszkiewicz, Zytą Gilowską), a serialowa publiczność zna ją m. in. jako Krystynę z "Singielki" czy Bożenę z "Julii".

 • Ojciec Rydzyk skrytykował Madonnę

  Szef Radia Maryja nie mógł sobie odmówić skomentowania warszawskiego koncertu Madonny, który odbył się 1 sierpnia.

 • Krzysztof Bosak zrobiony w konia

  Trzeba przyznać, że dziennikarze "Faktu" mają poczucie humoru. Kilka dni temu jeden z nich zadzwonił do posła Krzysztofa Bosaka (25 l.) z LPR, podając się za asystenta ojca Tadeusza Rydzyka.

 • Koniec TV Trwam i imperium Rydzyka?

  Czarne chmury wiszą nad biznesami, którym patronuje Tadeusz Rydzyk, szef Radia Maryja. Kryzys, starzejący się zwolennicy oraz nieprzychylna władza - to największe problemy ojca dyrektora.

Zdjęcia na temat: tadeusz rydzyk
Dyskusje na temat: tadeusz rydzyk