• Informacje na temat:

  tadeusz szymków choroba

Artykuły na temat: tadeusz szymków choroba
 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...piłkarski. Niestety, Igor zupełnie nie podziela jego zapału. odc. 3445 Od rana Tadeusz narzeka na bóle mięśni, które dokuczają mu po składaniu bud dla psów. Lekarz jest bardzo wdzięczny Bolkowi, że pomógł(...) odwiedzić Luizę i Mirka w domu dziecka. Dopiero ksiądz Tadeusz przypomina Kowalskiemu o spotkaniu. Gdy mężczyźni zjawiają się w sierocińcu, dzieci nie chcą z nimi rozmawiać. Ale oni wkrótce wpadają na...

 • Serialowy przewodnik

  ....158 Tadeusz dowiaduje się o kłótni starszego syna z Malickim. Tymczasem Janek zostaje podstępnie zwabiony przez Darka przed mieszkanie Moniki. odc.159 Julia z przyjaciółmi wyjeżdża do Lubawic na...

 • Tomasz Kot ogolił głowę do roli

  Przed Tomaszem Kotem kolejne aktorskie wyzwanie. Właśnie bierze udział w zdjęciach do komediodramatu "Życie jest piękne", w którym gra pierwszoplanową rolę. Film inspirowany jest historią zmarłego w 2009 r. aktora Tadeusza Szymkowa.

 • Pamięci Tadeusza Szymkowa

  Konkurs, w którym oceniane będą najlepsze role filmowe i serialowe a także najwybitniejsze kreacje aktorskie w historii kina, odbędzie się w październiku podczas Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa we Wrocławiu.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.