• Informacje na temat:

  tadla beata co z tym kretem

Artykuły na temat: tadla beata co z tym kretem
 • Beata Tadla ma powód do świętowania!

  Beata Tadla (44 l.) na nowo uwierzyła w miłość. Ostatni rok był dla niej przełomowy...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: Ślub tuż-tuż!

  Kretem. Jak udało się dowiedzieć "Na żywo", to właśnie podczas tego wyjazdu para zamierza zalegalizować swój trwający już cztery lata związek. - Jesteśmy z Jarkiem bardzo spontaniczni. W tym roku nie(...) - powiedziała "Na żywo" Beata. Związku małżeńskiego zupełnie bez przygotowania wziąć się jednak nie da.- Beata i Jarek zebrali dokumenty potrzebne do zawarcia małżeństwa w którymś z polskich konsulatów...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Beata Tadla już wybaczyła Kretowi?! Jest szansa na powrót?

  Beata Tadla (42 l.) najwidoczniej już otrząsnęła się z tego, co wydarzyło się kilka tygodni temu. W szczerym wywiadzie wyjawiła całą prawdę na temat związku z Jarosławem Kretem (54 l.). Powiedziała także coś, co może zdziwić jej fanów.

 • Beata Tadla: Tornada i tatuaże

  W sierpniu Beata Tadla udała się na krótkie wakacje do Chorwacji. Bajkowy wypoczynek w Dubrowniku zakłóciła jej choroba i trąby powietrzne. "Chorwacja to piękny region, z którego zawsze przywożę masę zdjęć i tatuaży w mózgu" - pisze na swoim blogu dziennikarka.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret pokłócili się na wizji o pierścionek zaręczynowy! Żenujące!

  Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) odkąd rozstali się w atmosferze skandalu, nie starają się nawet udawać, że między nimi już jest wszystko w porządku. Sytuacja jest o tyle patowa, że nadal muszą razem pracować.

 • Beata Tadla: Muszę mieć się na baczności

  W mediach pracuje od 22 lat. Sławy zasmakowała już na samym początku, w rodzinnej Legnicy. Prezenterka telewizyjna, Beata Tadla opowiada o blaskach oraz cieniach swojej popularności - kiedyś i dziś.

 • Beata Tadla stoi przed trudną decyzją

  Jeszcze nie tak dawno nie mogła narzekać na brak dobrej passy i to zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Ale to już przeszłość. Okazuje się, że Beata Tadla (44 l.) straciła pracę. Jej program "Bez(...) organizującą szkolenia z autoprezentacji. Dziennikarka ma w tym duże doświadczenie. Prowadziła już podobne. Beata poważnie rozważa propozycję, ale waha się ze względu na syna, który w przyszłym roku będzie...

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

Zdjęcia na temat: tadla beata co z tym kretem
Wideo na temat: tadla beata co z tym kretem
 • Jarosław Kret wyjeżdża z Polski

  Jarosław Kret pracuje nad nową publikacją. Tym razem ma to być kryminał podróżniczy. By ukończyć swoje dzieło, pogodynek zostawia partnerkę Beatę Tadlę i wyjeżdża na kilka dni do Indii, by w spokoju uporządkować pomysły związane z fabułą swojej pierwszej powieści.