• Informacje na temat:

  tadla kawa czy herbata

Artykuły na temat: tadla kawa czy herbata
 • ...następnej stronie... Jedną z zagrożonych osób jest Beata Tadla (40 l.), która niedawno zaliczyła poważną wpadkę na wizji. Przed wyborami prowadziła wywiad z ówczesnym kandydatem PiS na(...) pierwsza wpadka Beaty Tadli na wizji. Czytaj dalej na następnej stronie... 30 maja br., kończąc "Wiadomości", Beata Tadla zaprosiła widzów do stacji TVN zamiast do TVP Info. W 2013

 • Protest w obronie programu "Kawa czy herbata?"

  "Stanowczo protestujemy przeciwko decyzji o zdjęciu z anteny programu 'Kawa czy herbata?' i domagamy się od obecnych władz TVP przywrócenia programu w jesiennej ramówce" - napisał zespół porannego magazynu Jedynki w liście otwartym.

 • Jarosław Kret stracił miłość i pieniądze. Dziś znów stanął na nogi

  .... "Zapadanie się, uciekanie od rzeczywistości, uciekanie z domu, uciekanie od ludzi, od najbliższych" - tłumaczył. Po niej nadszedł potężny kryzys, który sprawił, że Jarosław Kret zapadł się w nicość(...) wracać do domu, spał w samochodzie albo u przyjaciół, którzy bez słowa otwierali mu drzwi, podawali koc i kubek z ciepłą herbatą. Podczas terapii prezenter rozłożył na czynniki pierwsze swoje...

 • "Kawa czy herbata?" zmienia formułę

  Od stycznia najstarszy polski program śniadaniowy zmienia formułę. Każdy dzień będzie miał swojego samodzielnego prowadzącego. Gospodarzami programu "Kawa czy herbata?" od stycznia będą: Beata Tadla, Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała.

 • Dzisiaj Beata Tadla wiedzie wygodne i dostatnie życie. Dziennikarka wyznała jednak, że nie zawsze żyła w takim luksusie. Swoje dzieciństwo zapamiętała jako bardzo skromne. Jest jednak przekonana, że(...) wyobraźni? Dużo czytałam, słuchałam bajek. Na podwórku było mnóstwo ciekawych miejsc, gdzie można się było schować, wyobrażać sobie inną rzeczywistość. Potem bardziej ceni się to, co się ma...

 • Beata Tadla odchodzi z TVN

  Beata Tadla, prezenterka "Faktów" TVN przechodzi do Telewizji Polskiej, gdzie prowadzić będzie główne wydanie "Wiadomości" w TVP1.

 • Co robi, żeby się rozkręcić?

  W poniedziałki budzi Polaków przy "Kawie czy herbacie", z kolei w wieczornych "Wiadomościach" przekazuje najważniejsze informacje dnia. "Jadę do stacji własnym autem, a żeby się rozkręcić i rozgadać, słucham głośno muzyki" - zdradza Beata Tadla.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Beata Tadla także w TVP Info

  Prowadząca "Fakty" TVN Beata Tadla podpisała umowę z TVP. Za kilka miesięcy pojawi się na antenie jako prowadząca główne wydanie "Wiadomości" TVP1.

 • Sam, ale nie samotny

  Piątkowa "Kawa czy herbata?" należy do niego! I oczywiście do jego gości. - Jestem jedynym gospodarzem programu, ale w studiu nie czuję się osamotniony - mówi Maciej Kurzajewski.