• Informacje na temat:

  tadla kietliński rozwód

Artykuły na temat: tadla kietliński rozwód
 • Beata Tadla już po rozwodzie!

  Beata Tadla (39 l.) wreszcie jest wolna. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby mogła poślubić Jarka Kreta...

 • Beata Tadla już po rozwodzie!

  Beata Tadla nie jest już żoną Radosława Kietlińskiego - poinformował Fakt.pl.

 • Mąż Tadli chce zabezpieczyć kontakty z synem!

  Czyżby Radosław Kietliński nie do końca ufał swojej żonie?

 • Tadla i Kret: Miłość na wiosnę

  Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. Przynajmniej ze strony Jarosława Kreta. Beata Tadla potrzebowała trochę więcej czasu, ale nie aż tak znowu dużo. Zaledwie po kilku tygodniach podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Przelotny romans czy stałe uczucie?

 • Tadla straci pracę przez Kreta?

  Beata Tadla (38 l.) chyba nie spodziewała się, że chwila słabości do Jarosława Kreta (50 l.) będzie niosła z sobą tyle konsekwencji. Faktycznie, ostatnio prezenterka nie może narzekać na brak kłopotów. Jej znajomym nie podoba się fakt, że rozbiła związek i zabrała dziecku ojca, dlatego sporo osób z jej otoczenie odwróciło się od niej. Negatywnie zaskoczył ją także jej mąż Radosław Kietliński...

 • Piękne, znane i... nieszczęśliwe

  W związkach gwiazd źle się dzieje. Małżeńskie szczęście Moniki Richardson, Anny Popek i Beaty Tadli już się skończyło.

 • Mąż Tadli żąda rozwodu!

  Radosław Kietliński (39 l.) ma dość romansu żony i tego, że jego osoba jest z tym wszystkim kojarzona...

 • Beata Tadla może liczyć na byłego męża w trudnych chwilach! Co dzieje się w jej życiu?!

  Dorastanie syna to wyjątkowo trudny czas dla matki. Tym bardziej, gdy młody chłopak wpada w wir imprezowego życia. Beata Tadla (44 l.) może jednak odetchnąć z ulgą. Na pomoc ruszył ojciec Janka.

 • Mąż Tadli puści ją z torbami?

  Tadla pluje sobie w brodę i żałuje, że nie zdecydowała się na rozwód z Kietlińskim dużo wcześniej! (...)Radosław Kietliński nadal formalnie jest mężem Beaty Tadli. Dziennikarka w jednym z wywiadów tłumaczyła, że rozwód nie jest jej do niczego potrzebny, bo dogadali się w kwestiach wychowania syna...

 • Tadla i Kret kupują dom Olbrychskiego. Tam wezmą ślub?

  Beata Tadla (38 l.) i Jarosław Kret (50 l.) szukają wspólnego domu. Oboje kochają Kazimierz nad Wisłą i właśnie tam chcą mieć swój azyl.

Zdjęcia na temat: tadla kietliński rozwód
 • Beata Tadla, Radosław Kietliński
Wideo na temat: tadla kietliński rozwód
 • Viviane chce się rozwieść

  Izraelski kandydat do Oscara 2015! Pokazywana na festiwalu w Cannes "Viviane chce się rozwieść" to przejmująca opowieść o walce kobiety o jej godność i niezależność we współczesnym Izraelu. Bohaterką tej historii jest Viviane Amsalem, która próbuje uzyskać rozwód ze swoim mężem Elizeuszem przed jedynym prawnym organem właściwym dla takich spraw w jej ojczyźnie - sądem rabinicznym. Kobieta i jej prawnik muszą zmierzyć się z bezkompromisową postawą Elizeusza, który ignoruje nawet zawiadomienia...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.