• Informacje na temat:

  tajemnice klipów

Artykuły na temat: tajemnice klipów
 • Rosati i Maciąg w klipie

  W niedzielę, 15 lutego w Warszawie odbędą się zdjęcia do najnowszego teledysku Ray'a Wilsona (byłego wokalisty Genesis, znanego także z grupy Stiltskin). Na planie klipu do utworu "Bless me" pojawią się znane modelki i aktorki, m.in. Weronika Rosati i Kasia Maciąg.

 • Rosati i Maciąg w klipie

  W niedzielę, 15 lutego w Warszawie odbędą się zdjęcia do najnowszego teledysku Ray'a Wilsona (byłego wokalisty Genesis, znanego także z grupy Stiltskin). Na planie klipu do utworu "Bless me" pojawią się znane modelki i aktorki, m.in. Weronika Rosati i Kasia Maciąg.

 • Nowy klip Tworzywa Sztucznego

  Na stronie www.asfalt.pl do ściągnięcia jest już wideoklip "Tysiąc pięćset sto gwiazd" - pierwszy singel z albumu Tworzywa Sztucznego "Wielki Ciężki Słoń".

 • Iwona bez tajemnic

  W czwartek, 27 listopada, dzień przed premierą swojej powrotnej płyty "4 lata", wokalistka Iwona Węgrowska będzie gościem naszej CZATerii. A w serwisie Muzzo.pl możecie już posłuchać fragmentów nowych piosenek.

 • Danzel bez tajemnic!

  Wraz z redakcją magazynu "Bravo" zapraszamy na czata z Danzelem, belgijskim królem muzyki dance. Spotkanie w środę (10 grudnia) o godz. 16.15.

 • "Puls i tajemnica"

  - Chciałem, żeby to był bardzo spójny materiał, który dotyczy wielu spraw, ale tak naprawdę opowiada jedną historię. Historię człowieka, który musi się określić w nowych czasach, totalnych, globalnych niebezpieczeństw - w czasach terroryzmu, wojny, głębokiej nędzy 3/4 świata i dominacji kultury zachodniej, która spycha nas z jednej strony w alienację, tworzy wiele zapalnych punktów na całym świecie - tak o płycie "The Triptic" (premiera 3 sierpnia 2007 roku) Glaca, wokalista i lider grupy...

 • Take That z Robbiem Williamsem: Zobacz klip!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk brytyjskiego boysbandu Take That do piosenki "The Flood". To pierwszy singel wydany po powrocie Robbiego Williamsa na łono formacji.

 • "Niech mówi serce" to tytuł trzeciego singla pochodzącego z ostatniego albumu Wilków, "Watra". Teledysk do tego utworu nakręcony został przez znanego reżysera Mariusza Pujszo, twórcę filmu "Legenda", którego fragmenty zostały wykorzystane w klipie. Na temat nowej produkcji Wilków portal INTERIA.PL rozmawiał z Robertem Gawlińskim, liderem zespołu. Teledysk możecie już teraz obejrzeć na naszych stronach.

 • Elizka z "Warsaw Shore" i jej "Tajemnica"

  Po sukcesie debiutanckiego teledysku "Jesteś dla mnie kokainą" (1,5 mln odtworzeń) drugi klip prezentuje Eliza znana z "Warsaw Shore".

 • Edyta Bartosiewicz: Tajemnica zniknięcia

  Wciąż nie wiadomo, kiedy ukaże się kolejna płyta Edyty Bartosiewicz. Pozostająca od kilku lat w ukryciu wokalistka zaśpiewała ostatnio gościnnie u Krzysztofa Krawczyka, jednak data wydania jej nowego albumu nadal pozostaje wielką zagadką. W branży mówi się, iż Bartosiewicz od dłuższego czasu ma poważne problemy zdrowotne.

Wideo na temat: tajemnice klipów
 • Szokujący sekret Stolicy Apostolskiej! Co kryją "Taśmy Watykanu"?

  Przez 2000 lat Watykan zbierał dowody na istnienie zła. Teraz diabelski plan zostanie ujawniony! Nastąpi to 24 lipca, gdy na ekrany kin wejdzie horror „Taśmy Watykanu”. Premierę filmu poprzedza szokujący materiał wideo, który odkrywa jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic Stolicy Apostolskiej. Ostrzegamy – klip wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach!