• Informacje na temat:

  tajemnicza artystka

Artykuły na temat: tajemnicza artystka
 • Debiut tajemniczej piękności

  Polski rynek muzyczny podbija właśnie tajemnicza egzotyczna piękność Isis Gee. Utalentowana artystka, o amerykańsko-egipskim pochodzeniu, wybrała nasz kraj na nagranie pierwszej płyty.

 • Tajemnicza wyspa: Sziget!

  ...to utwór artystka wplotła jedna zwrotkę piosenki "Sweet dreams" Eurythmics. Na zakończenie dnia na scenie pojawili się muzyczni weterani z The Madness . Zespół w bardzo dobrej formie i, co mnie...

 • "Paryż może poczekać" : Tajemnicza podróż

  .... Ta "tajemnicza" wycieczka do Francji od początku nie ma w sobie nic naturalnego, podobnie jak cały film. 4/10 "Paryż może poczekać" , reż. Eleanor Coppola. USA 2016, dystrybutor: Kino Świat...

 • Co szykuje Taylor Swift? Tajemnicza data

  Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie, Taylor Swift planuje muzyczny powrót. Jej ostatnia płyta to wydany w 2017 r. album "Reputation".

 • Tajemniczy wróg Dody

  Doda twierdzi, że "pewna artystka" uwzięła się na nią i chcę zniszczyć ją za pomocą czarów: "Była u niej pewna artystka, która zamraża moje zdjęcie w lodówce, żeby mnie unieszkodliwić i spowodować u mnie dolegliwości, pozbawić sił" - przekonuje wokalistka . "Kto wie, może nawet mój chory kręgosłup był tego efektem?" - zastanawia się Doda. "Denerwuje ją, że dobrze śpiewam, że na moich...

 • Tajemniczy pokój Lady GaGi

  Amerykański magazyn "Star" opublikował zdjęcia nagiej i związanej sznurem Lady GaGi. Dodatkowo gazeta opublikowała wywiad z jedną z osób z otoczenia gwiazdy, która ujawnia sekrety piosenkarki.

 • Tajemnicza Urszula. Na scenie dynamit, w domu cicha myszka

  ...taśmie z nagraniem mojego nazwiska i zostałam tylko "Urszulą". I dopóki nie miałam teledysku, w radio zapowiadali, że utwór "Fatamorgana" śpiewa "tajemnicza Urszula". Ten pseudonim przyjął się bardzo...

 • Monika Kuszyńska, miłośnik krawatów i tajemnicza kulka w bucie

  Była wokalistka Varius Manx Monika Kuszyńska to ostatnia z ośmiu gwiazd, która skompletowała swój wokalny zespół do programu "Bitwa na głosy". Druga edycja show TVP2 startuje już w sobotę (3 marca).

 • AniKa Dąbrowska: Jestem bardzo wrażliwą osobą, chcę w piosenkach pokazywać emocje

  Młoda wokalistka zyskała rozpoznawalność dzięki zwycięstwu w drugiej edycji programu rozrywkowego TVP2 "The Voice Kids". Od tamtej pory jej kariera rozwija się bardzo dynamicznie. 26 czerwca do sklepów i serwisów cyfrowych trafi debiutancki album AniKi Dąbrowskiej. Artystka przyznaje, że jest bardzo podekscytowana, ponieważ wydanie solowej płyty od zawsze było jej największym marzeniem.

 • Zooey Deschanel: Co z karierą?

  W piątek, 17 stycznia, 40 lat kończy gwiazda kina, telewizji i muzyki Zooey Deschanel. Artystka mogłaby bez problemu pozować do obrazów Margaret Keane - w 2014 roku Tim Burton nakręcił o niej film - która zasłynęła intrygującymi portretami kobiet o tajemniczych, wielkich i bardzo smutnych oczach.

Zdjęcia na temat: tajemnicza artystka