• Informacje na temat:

  tak mieszka katarzyna

Artykuły na temat: tak mieszka katarzyna
 • Tak mieszka Maciej Stuhr! Wnętrze robi wrażenie

  ...podzielić się odrobiną ich prywatnego życia i jak się okazuje, miała ku temu ważny powód. Maciej i Katarzyna Stuhrowie zamieszkali bowiem w swoim nowym wymarzonym domu.  Przestrzenne wnętrze naprawdę robi wrażenie.  "Jak to miło sobie popracować, z mężusiem, w sobotę w nowym domku! Zatoki bolą, wychodzić nie mogę, ale... są inne przyjemności!" - napisała Katarzyna Błażejewska-Stuhr na Instagramie...

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nic wbrew sobie

  Podbiła nasze serca, kiedy zagrała Mariolę Adamską w serialu "Magda M." Sympatię widzów ugruntowała rolą pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

 • Jak mieszka Katarzyna Bujakiewicz?

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) w nowym programie będzie odwiedzać luksusowe domy celebrytów. O swoim mówi niechętnie, bo - jak podkreśla - "wymaga on generalnego remontu". "Od czterech lat nic w nim właściwie nie zmieniłam. Jedynie boazeria w łazience z lat dziewięćdziesiątych została przemalowana na biało, w kuchni jednak ją zostawiłam" - śmieje się.

 • Gdzie relaksuje się Katarzyna Zielińska?

  - Wakacje są niezbędne do tego, żeby przewietrzyć głowę - uważa Katarzyna Zielińska. Aktorka podczas urlopu wyłącza telefon i dostęp do internetu, aby nabrać dystansu do świata. Twierdzi, że aby dobrze odpocząć, nie trzeba wyjeżdżać w dalekie podróże - równie dobrze można się zrelaksować, odwiedzając rodzinę lub odpoczywając na tarasie.

 • Katarzyna Niezgoda tak bawi się na jachcie!

  Katarzyna Niezgoda (50 l.) korzysta z ostatnich dni lata i bawi się w najlepsze. Była ukochana Tomasza Kammela (48 l.) właśnie pochwaliła się, jak spędza czas.

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Katarzyna Bosacka szczerze o swoim życiu. Nie tak kolorowo, jak niektórym mogłoby się wydawać

  Cała Polska wie dzięki niej, co można jeść bezpiecznie. A do czego nawet się nie zbliżać! Kulinaria, zdrowie, uroda – te dziedziny to jej pasja. Tą miłością Katarzyna Bosacka (47 l.) zaraziła najbliższych: męża Marcina, dziennikarza i byłego ambasadora RP w Kanadzie i czworo dzieci. Jak wygląda jej życie? Wcale nie tak kolorowo, jak niektórym mogłoby się wydawać. Jako żona ambasadora wcale nie...

 • Słynny duet z "Nad Niemnem": Jak potoczyły się ich losy?

  Po premierze ich drogi rozeszły się na 27 lat.

 • Katarzyna Dowbor podejmuje zdumiewające decyzje! Żyje tak przez córkę?!

  Katarzyna Dowbor (58 l.) jest prowadzącą programu „ Nasz nowy dom”, w którym odnawia mieszkania ubogim rodzinom. Sama osobiście zmienia domy, jak przysłowiowe rękawiczki!

 • "Film o szczęściu" powstaje w Krakowie

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do krótkometrażowej produkcji Michała Turlewicza zatytułowanej "Film o szczęściu". Można już zobaczyć teaser produkcji.

Dyskusje na temat: tak mieszka katarzyna
 • Re: "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska jest przerażona beztroską ludzi!

  Mieszkasz w domu z ogrodem, wychodzisz, może grilujesz, opalasz się, a nam zalecasz siedzenie w mieszkaniach w blokach. Tak, niestety większość polaków mieszka w blokach albo szeregowcach. Jesteś hipokrytką. Dla mnie przegrana.

 • Re: Katarzyna Glinka załamana perspektywą rozwodu!

  Tak to jest z kobietami przez kilkanaście lat jadą po swoich facetach fochy, histerie, ciche dni, łaska jak cos ugotują, laska jak lachy włożą do pralki, sprzatac to mąz powinien, zawieżc dzieci do(...) kocie, a tu klops okazuje sie , że gośc nie wytrzymuje i odchodzi i koleżanki podnosza larum jak to znalazł sobie bydlak młodsza i tu rozczarowanie gośc mieszka sam z nikim się nie spotyka - nie potrafią