• Informacje na temat:

  tak wyglądała doda

Artykuły na temat: tak wyglądała doda
 • Monika Olejnik jak Doda. Tak kusej mini jeszcze nie miała

  Monika Olejnik (62 l.) to nie tylko świetna i wpływowa dziennikarka, ale i ikona stylu. Lubi bawić się modą, przez co jej stylizacje często wywołują falę komentarzy i skrajne emocje. Ostatnio paparazzi sfotografowali ją, jak wysiadała z samochodu przy jednej z warszawskich ulic. W ekologicznym futerku, koronkowych rajstopach i ciężkich lakierkach wyglądała zjawiskowo! Przyznacie: łatwo pomylić ją...

 • Tak wyglądała 12-letnia Doda!

  "O Jezu, jaka wieś, tragedia" - tak Doda skomentowała swój występ z 1996 roku.

 • Rodzina Dody najadła się ostatnio strachu! Chodzi o babcię Pelagię!

  Doda Rabczewska (33 l.) rzuciła wszystko i pojechała do rodzinnego Ciechanowa. Jej ukochana babcia miała wypadek...

 • Doda: Jestem wspaniała!

  Popularna wokalistka powiększyła sporą już kolekcję nagród, tym razem o statuetkę MTV Europe Music Award dla najlepszego polskiego wykonawcy. Doda pokonała Kasię Nosowską, O.S.T.R., Monikę Brodkę i Anię Dąbrowską.

 • Doda przerywa milczenie po tragediach, jakie ją spotkały! Mąż zakazał jej siedzieć w domu!

  To jest naprawdę trudny czas dla Dody (34 l.) - 20 czerwca zmarła jej ukochana babcia, a 4 lipca piosenkarka pożegnała także swojego ukochanego psa. Nic dziwnego, że nie chciała pojawiać się w mediach, więc na chwilę zamilkła, ale teraz powraca i nie zamierza ukrywać, że jest jej ciężko.

 • Doda czy Żelazna Dziewica?

  Doda wciąż niepokonana! Na liście najpopularniejszych płyt w Polsce nadal 1. miejsce zajmuje "Ficca" grupy Virgin, na której czele stoi kontrowersyjna wokalistka Dorota Rabczewska. Tym razem skok na podium wykonała składanka "Blue Eyes" (z 33. na 3.), ale w zestawieniu wybijają się liczne albumy powracające do notowania. Najwyżej znalazła się płyta "Słuchowisko" grupy Jeden Osiem L (4.).

 • Doda o małżeństwie Majdana i Rozenek: "Nie oglądam"

  ...się zaczęło, tak błyskawicznie się skończyło. Dwa lata po uroczystości Doda złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Oficjalnie do rozwodu doszło w styczniu 2008 roku. I choć od tych wydarzeń minęło już sporo czasu, to wokalistka nadal pytana jest o Radosława. Niedawno w programie "Superstacji" prowadzący poprosił ją o wypowiedź na temat małżeństwa Majdana z Małgorzatą Rozenek. Rabczewska wyglądała na...

 • Doda i Mieszko przed wyrokiem

  W głośnej sprawie o "blacharę" między Grupą Operacyjną a Dodą ta druga po raz pierwszy pojawiła się przed sądem. Wyrok ma zapaść 10 listopada.

 • Doda i Julia Wieniawa walczą o uwagę na czerwonym dywanie w Cannes!

  Festiwal filmowy w Cannes jest jedną z najważniejszych imprez z świecie filmu. Od lat nie brakuje także polskich gwiazd na tym czerwonym dywanie, dla których jest to wielkie przeżycie. Tym razem na gali zadebiutowała Julia Wieniawa (19 l.), która nie potrafiła ukryć stresu, a także Doda (34 l.), która już miała okazję obeznać się z wielkim światem.

 • O Dodzie pisze się najwięcej

  Spośród postaci z rodzimego, muzycznego światka największym zainteresowaniem dziennikarzy cieszy się Doda - tak wynika z badań przedstawionych przez Press Service.