• Informacje na temat:

  talent agnieszki

Artykuły na temat: talent agnieszki
Zdjęcia na temat: talent agnieszki
 • Agnieszka Chylińska
Wideo na temat: talent agnieszki
 • Chylińska, Egurrola i Foremniak na castingu do "Mam talent"

  To już ostatni casting jurorski do 11. edycji programu "Mam Talent!". Tym razem Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola spotkali się z chętnymi w Warszawie. Ku uciesze potencjalnych uczestników na spotkanie przyjechali... rowerami! Jak się prezentowali? (x-news)

 • Agnieszka Wosińska: Dobry rok dla polskich aktorek

  Agnieszka Wosińska negatywnie ocenia pominięcie kategorii "charakteryzacja" na tegorocznej gali Polskich Nagród Filmowych. Cieszy się natomiast z nagrody dla Aleksandry Koniecznej, której talent docenia o dawna. Jej zdaniem w 2018 roku w polskim kinie było wiele bardzo ciekawych ról kobiecych.

 • Chylińska bardzo przeżywa jurorowanie w "Mam talent"! "Odchorowuję to kilka dni"

  Agnieszka Chylińska od kilku lat świetnie zarabia dzięki TVN, które angażuje ją do roli jurorek w swoich programach. Właśnie trwają zdjęcia do kolejnej edycji "Mam talent". Agnieszka podsumowała właśnie castingi do programu. Swoje wybory ponoć często odchorowuje nawet kilka dni! (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: talent agnieszki
 • Re: Agnieszka Sienkiewicz i Marta Żmuda Trzebiatowska obchodzą 34. urodziny

  Wszystkiego najlepszego dla Pani Marty oraz dla Pani Agnieszki z okazji urodzin. Obie Panie są piękne i obie mają w sobie to coś, jednak bardzo się różnią. Każda z nich jest świetną aktorką, ale też każda z nich nadaje się do innych ról. Osobiście bardziej sobie cenię talent Marty :) :) :)

 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  świadczy to więc o tym, jak bardzo była potrzebna do stworzenia tak świetnego sitcomu. Miała talent, ciepło i te docinki do Karola znakomite. Usunięcie Agnieszki Pilaszewskiej z serialu było najgłupszym ruchem jakie można było zrobić.

 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  Miodowe lata oglądałam tylko do momentu grania w nim Pani Agnieszki, bez niej to już było zupełnie coś innego. Świetna aktorka, prywatnie też bardzo sympatyczna osoba. Jej następczyni jest po prostu slabiutka zawodowo, niestety jeszcze raz nie liczył się talent tylko zwykłe kumoterstwo.

 • Re: Na miejsce Agnieszki Pilaszewskiej zatru...

  Moim zdaniem pani Żak nie może się równać z panią pilaszewską ale Ma również talent i nikt tu nie rozwalil serialu bo to najlepszy serial pod sloncem:)

 • Re: Zakochany bez pamięci? Miłość Agnieszki ...

  Jak dla mnie to ani talent ani dobry marketing .:(

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  Ludzie na poziomie ocenią talent i zdolności danej osoby!!Prości ludzie nie potrafią rozgraniczyć talentu od życia prywatnego!!Z fankami Zając dyskusja ,to jak z kobyłą pacierz!!! Nie da się jej prowadzić!!Ludzie!! Szkoda czasu i atłasu!!! Pozdrawiam fanów Agnieszki!!!! Jesteś zdolna i super dziewczyna!!!!

 • Re: Kończy z aktorstwem?

  Jakie zachowanie takie traktowanie. Po za tym Agnieszka jest przeciętną i aktorką i piosenkarką. Widzowie mają dosyć przeciętności. Czekamy na prawdziwe talenty. Czas Agnieszki minął już dawno. Co do śpiewania to jednak talent ma.Wygrać z Urbańską to też jest sztuka.

 • Re: O czym marzy Agnieszka Więdłocha?

  Nie ma jak rozpatrywać aktora tylko pod kątem gry w serialu i to na podstawie marnego scenariusza, który nie pozwala aktorom pokazać pełnię możliwości. Tak samo mógłbym ocenić rolę Dominiki Ostałowskiej, która przecież jest fenomenalna w teatrze telewizji. W "M jak Miłość" może tylko marudzić na Budzyna ;) Żeby ocenić talent aktorski Pani Agnieszki należałoby się wybrać do łódzkiego teatru i tam

 • Re: Woli grać z obcymi

  Bardzo dobra aktorka!!!Talent nie do przebicia...Można byłoby wiele pisać,jednak nie ma takiej potrzeby,wystarczy obejrzeć urywek np."usta usta",z jej udziałem-rola Agnieszki Kornatowskiej,grana przez P.M.Popławską-dzieło sztuki!I...