• Informacje na temat:

  talent joanny

Artykuły na temat: talent joanny
 • "X Factor" bez Joanny Kwaśnik

  White'a. "To jest dobre. Trudno mi uwierzyć, że Kuba ma z tym coś wspólnego. To jesteś ty i twój talent" - komentował Czesław Mozil , wciąż przybity krytyką Soul City. "Powiem krótko. Jest coś takiego(...) Dancing". "Mam do ciebie prośbę. Wiemy, że jesteś skromnym chłopakiem. Od następnego programu chcę jednak, by tu stał chłopak, który wie że jest mega utalentowany. Ty masz cały pakiet! Masz stanąć tak...

 • "Mam talent!": Kto zwycięży?

  Show wchodzi w decydującą fazę. Zostało 40 uczestników, którzy pochwalą się swoim talentem w odcinkach na żywo.

 • Największe afery, skandale i kontrowersje w zagranicznych talent shows

  Programy talent shows od lat generują wśród milionów widzów mnóstwo emocji. Często wiele zachowań, m.in. jurorów, jest wyreżyserowanych, ale czasem dochodzi do kontrowersyjnych wydarzeń, pomimo scenariusza i planów producentów.

 • Joanna Kulig: Rusza na podbój Hollywood

  Film "Zimna wojna" zrobił wielkie wrażenie na jurorach w Cannes. Nazwisko Joanny Kulig, która zagrała w nim Zulę, jest na ustach całego świata.

 • Słowińska, Wyrostek i kolędy

  W sklepach jest już kolędowa płyta "Z nieba wysokiego" Joanny Słowińskiej, wokalistki znanej z udziału w oratoriach Piotra Rubika. W jej zespole występuje akordeonista Marcin Wyrostek, zwycięzca drugiej edycji "Mam talent".

 • "Papusza": Pierwszy polski film w języku romskim

  W czwartek, 15 listopada, mija dokładnie pięć lat od premiery "Papuszy" Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego - pierwszego polskiego filmu w języku romskim. W tytułowej roli romskiej poetki zobaczyliśmy Jowitę Budnik.

 • Joanna Kulig: Zachować dystans

  Trwa dobra passa Joanny Kulig. „Zimna wojna” ma szansę na nominację do Oscara, a „Kler” bije rekordy oglądalności. Najważniejsza rola jednak dopiero przed nią: aktorka wyznała, że spodziewa się dziecka.

 • Niezwykłe historie diw polskiego kina

  Miały wszystko: talent, urodę, sympatię widzów. A jednak, z dnia na dzień ich życie diametralnie się zmieniło. Zniknęły z ekranów i mediów: czasem na zawsze, czasem tylko po to, by powrócić w wielkim stylu po kilkunastu latach. Historie diw polskiego kina pełne są nieoczekiwanych tragedii, burzliwych romansów i zaskakujących zwrotów w karierze. Czemu zniknęły? Los tych aktorskich legend potoczył...

 • Pierwszy polski film w języku romskim

  Nowy film Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego "Papusza" został zakwalifikowany do konkursu głównego 48. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach.

 • Joanna Kurowska: Julia Wieniawa ma ogromne zadatki na dobrą aktorkę

  Joanna Kurowska chwali naturalność i pracowitość Julii Wieniawy. Twierdzi, że warsztat aktorski zdobędzie z czasem, już dziś nie brakuje jej natomiast talentu oraz intuicji w kreowaniu postaci. To, zdaniem aktorki, stanowi połowę sukcesu w tym zawodzie.

Zdjęcia na temat: talent joanny
Wideo na temat: talent joanny
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie „Mam talent”. Aktorka wraca też na duży ekran – na listopad planowana jest premiera thrillera „Czerwony pająk(...) będzie o rodzinie Domirskich, która przeżywa życiowe sukcesy i porażki. W rolach Joanny i Andrzeja Domirskich – małżeństwa z 25-letnim stażem – wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura. Małgorzata Foremniak

Dyskusje na temat: talent joanny