• Informacje na temat:

  talent to za mało

Artykuły na temat: talent to za mało
 • Elżbieta Czyżewska: Bezczelny talent

  Dramatycznym, z którym związała się na sześć lat. Po świetnie zagranej roli Marilyn Monroe w sztuce Artura Millera "Po upadku" często nazywano ją "polską Monroe". Później, ze względu na charyzmę i talent, porównywano ją do Zbigniewa Cybulskiego. "W jej przypadku dokładnie sprawdzało się to, co kiedyś napisała o niej Osiecka. Bezczelny talent, wybitna inteligencja, nadzwyczajne rozumienie czasów...

 • "Mam talent": Cristina Ramos znów podbija sieć, ale to za mało

  Po sukcesie amerykańskiej edycji "Got Talent: The Champions", Simon Cowell przeniósł ten pomysł do Wielkiej Brytanii. Poznaliśmy już sześciu z 10 finalistów.

 • Elżbieta Czyżewska: Bezczelny talent

  Marilyn Monroe w sztuce Artura Millera "Po upadku" często nazywano ją "polską Monroe". Później, ze względu na charyzmę i talent, porównywano ją do Zbigniewa Cybulskiego. "W jej przypadku dokładnie sprawdzało się to, co kiedyś napisała o niej Osiecka. Bezczelny talent, wybitna inteligencja, nadzwyczajne rozumienie czasów, niepospolita osobowość" - tak Daniel Olbrychski wspominał aktorkę...

 • "Mam talent": Marysia i Julian oraz Ana Andrzejewska w finale

  Maria i Julian oraz Ana Andrzejewska zostali pierwszymi finalistami 12. edycji "Mam talent". Kto zachwycił jurorów?

 • "Mam talent": Kto przeszedł do półfinału?

  W siódmym odcinku 11. edycji "Mam talent" poznaliśmy półfinalistów programu. Co jeszcze się wydarzyło?

 • Wielcy przegrani zwycięzcy talent show

  Przed zbliżającym się finałem "Idola" przyszłego laureata przestrzegamy, że zwycięstwo jest tak naprawdę dopiero początkiem drogi na szczyt. Przykładów, że wcale nie musi się ona zakończyć powodzeniem, dotychczasowe edycje licznych muzycznych talent-shows dostarczały całkiem sporo.

 • "Mam talent": Czy ten melanż się już skończył? Kolejny złoty przycisk

  Co się wydarzyło podczas szóstego castingowego odcinka "Mam talent"? Aż dziewięciu uczestników związanych było z muzyką. Nie zabrakło też kandydatów, których widzieliśmy we wcześniejszych edycjach.

 • "Mam talent": Złoty Przycisk dla Mileny Le Minh

  ...16-letnia wokalistka Milena Le Minh awansowała od razu do półfinału „Mam talent” dzięki Złotemu Przyciskowi od Małgorzaty Foremniak.

 • "Mam talent!": Kto zwycięży?

  Show wchodzi w decydującą fazę. Zostało 40 uczestników, którzy pochwalą się swoim talentem w odcinkach na żywo.

 • "Mam talent": Oczarował widzów

  W sobotę, 5 grudnia, zakończyła się druga edycja programu "Mam talent", który przed telewizyjne ekrany przyciągał miliony widzów. Program wygrał Marcin Wyrostek.

Zdjęcia na temat: talent to za mało
Wideo na temat: talent to za mało
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie „Mam talent”. Aktorka wraca też na duży ekran – na listopad planowana jest premiera thrillera „Czerwony pająk”, w którym zagrała główną rolę. Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka trudnych lat. Odkąd zrezygnowała z roli dr Zofii Burskiej w serialu „Na dobre i na złe” przestała pojawiać się na małym ekranie

 • Udział w talent show może mieć niekorzystny wpływ na rozwój psychiczny dziecka

  „Mali Giganci” to wiosenny hit telewizji TVN. Rywalizację uzdolnionych dzieci ogląda prawie 4 mln Polaków. Eksperci przestrzegają jednak, że to co dla dorosłego widza jest miłą rozrywką, dla dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego. Publiczna porażka może prowadzić do obniżenia poczucia własnej wartości, a nadmierna rozpoznawalność do niewykształcenia przez dziecko niektórych umiejętności społecznych. – Część dzieci uwielbia występować, chce to...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1594.

  Marta jest gotowa na wyjazd do Nepalu, ale tuż przed podróżą dzwoni do niej Artur, który nie chce, żeby żona do niego leciała. Bernard, który przed laty też o mało nie stracił w górach życia, stara(...). Tymczasem Darek dowiaduje się, że Sokołowski wypisał syna z treningów, gdyż nie podoba mu się trener gej. Janicki stara się uświadomić mężczyźnie, że przez swoje uprzedzenia zmarnuje talent dziecka.

Dyskusje na temat: talent to za mało