• Informacje na temat:

  talk-show

Artykuły na temat: talk-show
 • Demi Lovato dostała własny talk show

  Demi Lovato nie zwalnia tempa w 2020 roku. Wokalistka otrzymała własny talk show, który będzie emitowany na nowej platformie streamingowej Quibi.

 • Naomi Campbell ma swój talk-show

  ..."No filter with Naomi", czyli w wolnym tłumaczeniu "Bez retuszu z Naomi" – to tytuł programu w konwencji talk-show, w którym na YouTubie zadebiutowała supermodelka Naomi Campbell. Czarnoskóra piękność do pierwszego odcinka zaprosiła inną gwiazdę wybiegów – Cindy Crawford.

 • "250 m² Kuby Wojewódzkiego": Nowy talk-show w Playerze

  Już 3 kwietnia w Playerze zadebiutuje najnowszy talk-show Kuby Wojewódzkiego, "250 m² Kuby Wojewódzkiego"! W nowym autorskim projekcie gospodarz zaprasza do domowego zacisza, na prywatną kanapę. Jako pierwszy zasiądzie na niej kontrowersyjny raper Quebonafide.

 • James Corden zrobił talk-show... w garażu

  Amerykańska telewizja CBS nadała specjalny odcinek programu Jamesa Cordena "Late Late Show". Audycję zrealizowano w garażu Cordena w Los Angeles. Brytyjski komik poprzez wideoczat rozmawiał m.in. z Duą Lipa i Andreą Bocellim. Każdy z gości dał minirecital.

 • Marzena Rogalska: Chciałabym prowadzić talk-show

  Cieszę się, że jako dojrzała kobieta zaczęłam pisać - mówi Marzena Rogalska. Zapewnia, że tworzenie powieści jest dla niej wspaniałą przygodą rozwijającą ją również jako dziennikarkę. Gwiazda próbuje swych sił również w aktorstwie, od stycznia można oglądać ją na deskach warszawskiego Teatru Capitol. Marzeniem Rogalskiej jest jednak własny talk-show przypominający program, który prowadzi jej...

 • Talk-show Demi Moore

  Demi Moore została właśnie producentką talk-show telewizyjnego dla kobiet. Program będzie emitowany przez amerykańską stacją telewizyjną "The Lifetime".

 • Jarosław Milner marzy o własnym talk-show

  Jarosław Milner chciałby w przyszłości zostać gospodarzem własnego talk show lub prezenterem w telewizji śniadaniowej. Jego marzeniem jest również poprowadzenie autorskiego programu, który przygotowywałby we współpracy z Aleksandrą Kostką. Już od dłuższego czasu próbuje wprowadzić ten format na antenę telewizji, jak dotąd jednak bez powodzenia.

 • Rusza popołudniowy talk show

  W poniedziałek, 4 października, na antenie telewizji TVN zadebiutuje nowy, nadawany na żywo i z udziałem publiczności talk show - "Między kuchnią, a salonem". Program poprowadzą Dorota Deląg i Olga Kwiecińska.

 • Nowy talk-show Hołowni

  Kanał Religia.tv zmienia ramówkę. Widzowie mogą liczyć na kilka niespodzianek, wśród nich m.in. nowy talk-show Szymona Hołowni, nowe formaty, odświeżone studia, nowi prowadzący oraz dotychczasowe ulubione programy.

 • Talk-show Szymona Hołowni

  Telewizja TVN wprowadza zmiany w swojej wakacyjnej ramówce. Od sierpnia stacja rozpocznie emisję talk-show Szymona Hołowni - "Ludzie na walizkach", programu znanego dotąd z anteny Religia.TV.

Zdjęcia na temat: talk-show
Wideo na temat: talk-show
Dyskusje na temat: talk-show
 • Re: "Kod genetyczny": "Jest tutaj niemały ładunek erotyczny"

  Cóż, w emisji kiczowatych seriali i tandetnych talk show, ta stacja jest niekwestionowanym liderem.

 • Re: Telewizyjne wpadki. Nikt tego nie zauważył?

  Gigantyczne wpadki, to zwykle w serialach i talk show tefałenowskich, gdzie uczestnicy i aktorzy spotykają się zwykle, aby rozstrzygnąć zarzuty wobec telewizji, na sali sądowej.

 • Re: Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  Panie Jacusiu Kurski. Podpowiem wam Ramówkę: Teleturnieje - Od Torunia do Opola, ewentualnie Diecezja należy do ciebie!, albo Jaka to modlitwa. Talk show i reality show - Miliard na tacy. Seriale - Świat wg redemptorystów - reż. Okił Khamidov. itd itd..

 • Re: Telewizyjne wpadki. Nikt tego nie zauważył?

  Dokładnie. Ja pamiętam taki talk shaw, który w TVN prowadziła Drzyzga. Na początku był, powiedzmy, akceptowalny, ale z biegiem lat, to mi wątrobę przewracało, jak się to coś ogłądało i skutecznie jej talk show zniechęcił mnie do jakiegokolwiek tego typu programu. Dla mnie największą wpadka tego programu było włażenie z obłoconymi butami w życie prywatne ludzi, tylko dziwię się, że ci ludzie na

 • Re: ​TVP zawiesza zdjęcia do "Echa serca". Aktorzy oburzeni!

  \ TALK SHOW I REALITY SHOW \ Jestem jaki jestem\ - reality show w domu o. Rydzyka \ \ Co za adwent!\ \ Z wizyta u Was\ - program kolędowy. \ Parafia należy od Ciebie\ \ Zakrystia - dokument jak

 • Re: Serialowy przewodnik

  te seriale to plaga! Wyrzuciłam z domu telewizor, bo nie ma co oglądać. Tylko: seriale, talk-show i kolejne setny raz powtórki.Nie zapominajmy o nastominutowych blokach reklamowych co 15 minut. Publicystyka: do bani. Kabarety - dno! To po co mi ta telewizja? To tylko zjadacz prądu,czasu i tyle. MASAKRA !!!

 • Re: TVN chwali się wynikami

  Słuchaj na TVN jest szmelc i nie ma co oglądać, to fakt ale jak ostatnio oglądałem TVPIS to tam jest jeszcze gorzej. Zenek i Sławomir królują, w śniadaniowce siedzi panna ze wszystkim na wierzchu, wymalowana jak ostatnia... Sport prowadzi koleś stylizowany na Kena, partnera Barbie. Programy typu talk show to jest dno dokumentne. Na szczęście tego nie oglądam na co dzień bo mam Netflix i nawet

 • Re: "Ziuk. Młody Piłsudski": Premiera serialu w grudniu!

  TALK SHOW I REALITY SHOW "Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka "Co za adwent!" "Z wizytą u Was" - program kolędowy. "Zakrystia - dokument jak powstaje msza" "Ktokolwiek widział

 • Re: Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  vs. franciszkanie "Śpiewające organy" "O dwóch takich, co ukradli księżyc" - biograficzny "Idź na całość" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz pocztowy TALK SHOW I REALITY SHOW "Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka "Co za adwent!" "Z wizytą u Was" - program kolędowy. "Zakrystia - dokument jak powstaje msza" "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - program Wielkiej Inkwizycji

 • Re: "Ranczo": Ilona Ostrowska potwierdza: Będą nowe odcinki!

  vs. franciszkanie "Śpiewające organy" "O dwóch takich, co ukradli księżyc" - biograficzny "Idź na całość" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz pocztowy TALK SHOW I REALITY SHOW "Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka "Co za adwent!" "Z wizytą u Was" - program kolędowy. "Zakrystia - dokument jak powstaje msza" "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - program Wielkiej Inkwizycji