• Informacje na temat:

  tamara arciuch partner

Artykuły na temat: tamara arciuch partner
 • Tamara Arciuch: Jak aktor z aktorem

  Tamara Arciuch przygotowuje się do spektaklu, w którym zagra u boku Bartłomieja Kasprzykowskiego. Twierdzi, że chętnie pracuje ze swoim partnerem życiowym i ceni fakt, że oboje wykonują ten sam zawód. Dzięki temu rozumieją swoje wzajemne potrzeby i emocje.

 • Tamara Arciuch: Wszyscy mnie rozpieszczają

  Tamara Arciuch doskonale czuje się w ciąży. Zapewnia, że jest rozpieszczana zarówno przez członków rodziny, jak i kolegów z pracy. Za sekret swojego promiennego wyglądu uważa zastrzyk energii wywołany przez hormony.

 • Tamara Arciuch: Każdy aktor ma takie chwile, kiedy myśli o zmianie zawodu

  Tamara Arciuch rozpoczęła pracę na planie serialu "Druga szansa". Wciela się w nim w rolę rywalki głównej bohaterki, granej przez Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka twierdzi, że serial opowiada o sytuacji, która może przydarzyć się każdemu - konieczności zaczynania życia od nowa. Ona sama byłaby w stanie budować swoje życie od podstaw, niekoniecznie jako aktorka.

 • Bartłomiej Kasprzykowski: Bardzo czekam na rozkwit Tamary

  Tamara Arciuch mogłaby nieźle zamieszać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - twierdzi aktor. Gwiazda zrezygnowała jednak z udziału w show, aby jej partner mógł zostać jurorem. Kasprzykowski zapewnia, że w ich związku nie ma rywalizacji ani zazdrości o sukces. Ma też nadzieję, że wkrótce Tamara Arciuch zostanie bardziej doceniona przez polską kinematografię.

 • Tamara Arciuch jako Barbie

  Jednym z wątków "Toy Story 3" jest romantyczne spotkanie Kena z Barbie. Od pierwszej chwili wiadomo, że są dla siebie stworzeni. W polskiej wersji językowej głos Barbie podkłada Tamara Arciuch. Tak(...) partnera Tamary Arciuch. "Toy Story 3": Latający Buzz:

 • Tamara Arciuch nie chce grać zołz

  ...i postawić na swoim, przede wszystkim w małżeństwie. Jej partnerem jest przystojny właściciel galerii sztuki (w tej roli Łukasz Nowicki), który romansuje... z mężczyzną! O tym, jaki związek ma ta para z zuchwałym zabójstwem prezesa znanej trójmiejskiej fundacji, przekonamy się już jesienią. Wiadomo również, że Tamara Arciuch występuje w serialu "Powiedz: tak", ale i tym razem nie zrywa ze swoim...

 • Tamara Arciuch: Od "M jak miłość" do "Ojca Mateusza"

  ...- Wszystkie weekendy zajmuje mi gra w teatrach w całej Polsce, dlatego każde zajęcia domowe celebruję i czerpię z nich dużą radość - przyznaje Tamara Arciuch. Aktorka zdradza też, w jakiej roli najlepiej czuje się w serialu.

 • Kożuchowska i Arciuch: Rywalki tylko w serialu

  W mediach krążą plotki o rzekomym konflikcie Małgorzaty Kożuchowskiej i Tamary Arciuch. Obie aktorki przy okazji premiery serialu "Druga szansa" zaprzeczyły temu, podkreślając, że łączą je serdeczne relacje.

 • Romans na planie serialu

  Tamara Arciuch idzie trudną drogą do szczęścia. Dla nowej miłości zrezygnowała z małżeństwa i spokoju. Czy los się do niej wreszcie uśmiechnie?

 • Musieli odejść z "Tańca..."

  ...% Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki - 6.83% Marek Kaliszuk i Nina Tyrka - 5.43% Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska - 4.99%(...)Podczas niedzielnego odcinka (13 kwietnia) jurorzy najwyżej (40 pkt.) ocenili dwie pary - Tamarę Arciuch i Łukasza Czarneckiego oraz Wojtka Łozowskiego i Blankę Winiarską. Arciuch tańczyła walca...

Zdjęcia na temat: tamara arciuch partner
Wideo na temat: tamara arciuch partner
 • Tamara Arciuch: Jak aktor z aktorem

  Tamara Arciuch przygotowuje się do spektaklu, w którym zagra u boku Bartłomieja Kasprzykowskiego. Twierdzi, że chętnie pracuje ze swoim partnerem życiowym i ceni fakt, że oboje wykonują ten sam zawód. Dzięki temu rozumieją swoje wzajemne potrzeby i emocje.

 • Bartłomiej Kasprzykowski: Bardzo czekam na rozkwit Tamary

  Tamara Arciuch mogłaby nieźle zamieszać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - twierdzi Bartłomiej Kasprzykowski. Gwiazda zrezygnowała jednak z udziału w show, aby jej partner mógł zostać w nim jurorem.

 • "M jak miłość": "Wielki jak topola, głupi jak fasola"

  Gdy Andrzejek (Tomasz Oświeciński), partner bokserski Marcina (Mikołaj Roznerski), straci posadę ochroniarza (bo nie chciał łamać prawa i nie wpuszczał do klubu nieletnich oraz osób pod wpływem alkoholu i narkotyków), Chodakowski poleci go Annie (Tamara Arciuch) do pracy w siedlisku. Tym bardziej że pięściarz z zawodu jest stolarzem, a Gruszyńska rozpoczęła właśnie remont szopy. Okaże się, że