• Informacje na temat:

  tamara arciuch scena

Artykuły na temat: tamara arciuch scena
 • Tamara Arciuch: Tęsknię za fajną rolą na dużym ekranie

  ...- Mam pewien niedosyt propozycji, które mi się trafiają. Reżyserzy bowiem lubią wkładać ludzi w szufladki - mówi Tamara Arciuch. Aktorka podkreśla, że najczęściej jest obsadzana w rolach kobiet zimnych, złośliwych i wyrachowanych. Marzy natomiast, by zagrać postać delikatną, eteryczną, a nawet nieco skrzywdzoną przez los.

 • Tamara Arciuch jako Barbie

  Jednym z wątków "Toy Story 3" jest romantyczne spotkanie Kena z Barbie. Od pierwszej chwili wiadomo, że są dla siebie stworzeni. W polskiej wersji językowej głos Barbie podkłada Tamara Arciuch. Tak(...) i znawców Kena. Jason Katz, pracujący przy scenariuszu, dodawał: - Moim zdaniem nie sposób nie polubić Kena, zwłaszcza ze względu na jego czarującą chwiejność. Wyobraziliśmy go sobie jako plażowicza...

 • Tamara Arciuch: Z chłopakami też jest fajnie

  Nie boi się nowych wyzwań i potrafi wziąć sprawy w swoje ręce. Tamara Arciuch zdradza, co łączy ją z Łukaszem Nowickim oraz kiedy dopada ją trema.

 • Tamara Arciuch: Trzecia ciąża i rozbierane sceny

  Choć Tamara Arciuch odlicza tygodnie do porodu, to wciąż nie zwalnia tempa. Cierpliwie pracuje na planie dwóch popularnych seriali, a po powrocie z pracy z wielką przyjemnością zmienia się w perfekcyjną panią domu. Uwielbia sprzątać, gotować i dbać o synów oraz męża.

 • Tamara Arciuch: Takiego serialu jeszcze w Polsce nie było

  Nie jest to serial obyczajowy, ale wymagająca satyra. Od dawna nie miałam w ręku tekstu, który inspirowałby mnie tak jak ten - mówi Tamara Arciuch, która z niecierpliwością czeka na premierowy odcinek serialu "Lifting". Aktorka podkreśla, że pierwowzorem produkcji była hiszpańska sztuka teatralna o tym samym tytule. Gwiazda wciela się w produkcji w rolę Justyny, jednej z klientek kliniki...

 • Bartłomiej Kasprzykowski: Bardzo czekam na rozkwit Tamary

  Tamara Arciuch mogłaby nieźle zamieszać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - twierdzi aktor. Gwiazda zrezygnowała jednak z udziału w show, aby jej partner mógł zostać jurorem. Kasprzykowski zapewnia, że w ich związku nie ma rywalizacji ani zazdrości o sukces. Ma też nadzieję, że wkrótce Tamara Arciuch zostanie bardziej doceniona przez polską kinematografię.

 • Dorociński, Pawlicki i Arciuch w "Naznaczonym"

  Kolejne gwiazdy gościnnie pojawiają się w serial u "Naznaczony". Po m.in. Robercie Więckiewiczu, Julii Pietrusze i Lesławie Żurku przyszła kolej na Marcina Dorocińskiego, Antoniego Pawlickiego i Tamarę Arciuch.

 • "Och, Karol 2": Sporo scen łóżkowych

  Zielińska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Mucha, Tamara Arciuch, Ewa Kasprzyk, Małgorzata Potocka, Katarzyna Figura, Andżelika Piechowiak, Emilia Komarnicka, Anna Samusionek. Nie mniej imponujący był zastęp(...) Juana zabrał się Piotr Wereśniak, który do spółki z Iloną Łepkowską - autorką scenariusza wersji oryginalnej - napisał też scenariusz "Och, Karola!" A. D. 2010. Niewątpliwą atrakcją tej komedii będzie...

 • Z "Niani" do "Kryminalnych"

  W serial u "Kryminalni" gościnnie wystąpi Tamara Arciuch (31 l.).

 • Bartłomiej Kasprzykowski pisze scenariusz serialu telewizyjnego

  Bartłomiej Kasprzykowski wkrótce rozpocznie próby do premierowego spektaklu, w którym zagra wraz z Tamarą Arciuch. Będzie to opowieść o rozwiedzionych małżonkach, którzy nie mogą bez siebie żyć. Aktor pracuje również nad scenariuszem serialu - ma już wizję całości formatu, na razie jednak kończy pracę nad pierwszym odcinkiem.