• Informacje na temat:

  tancerka obawia

Artykuły na temat: tancerka obawia
 • M jak miłość

  Marcin odwiedza klinikę, w której pobrano od niego szpik. Dowiaduje się, że pacjentka, której uratował życie, to młoda tancerka: Naomi Koszycka. Monika...

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Basia Kurdej-Szatan o koronawirusie: Coś już kupiliśmy

  Basia Kurdej-Szatan (34 l.) nie kryje, że obawia się epidemii koronawirusa, tym bardziej że na świecie odnotowuje się kolejne przypadki zachorowań. Aktorka zaczęła robić już zapasy.

 • "Tancerka dyskotekowa"

  - Rafał nazywa mnie "tancerka dyskotekową", bo ja tak mam, że tańczę całym ciałem.A tutaj ważna jest sylwetka, zwarcie, elegancja - a mnie troszkę roznosi na wszystkie strony. Rafał próbuje mnie więc opanować - Weronika Książkiewicz opowiedziała o emocjach związanych z przygotowaniami do występu w "Tańcu z gwiazdami".

 • M jak miłość

  Marcin kolejny raz odwiedza klinikę, gdzie pobrano od niego szpik. Odkrywa, że pacjentka, której uratował życie, to młoda tancerka: Naomi Koszycka. Monika...

 • Herbuś: Przełamać tabu cielesności

  Październik to tradycyjnie miesiąc dedykowany walce z rakiem piersi. Z tej okazji Edyta Herbuś apeluje do kobiet, aby nie zaniedbywały badań kontrolnych, ale także akceptowały swoje ciała. "Każdy biust jest piękny i każda kobieta jest piękna" - mówi tancerka.

 • "Na dobre i na złe": Czas na zmiany?

  W najbliższą środę w Leśnej Górze znów pojawi się gościnnie Agnieszka Kaczorowska – popularna tancerka, prezenterka i aktorka. Młoda gwiazda kolejny raz wcieli się w Sarę, znajomą Falkowicza z nocnego klubu. A do szpitala przyjedzie, by wspierać poważnie chorą koleżankę.

 • Szokujące? Kontrowersyjna sesja dla PETA

  Kimberly Wyatt, była wokalistka Pussycat Dolls, pojawiła się na plakacie akcji organizacji PETA, walczącej o prawa zwierząt.

 • "Klan": Edyta Herbuś została własną... menadżerką!

  ...nowa sytuacja. Obawiałam się, że nie będę zbyt dobrą negocjatorką, nie będę potrafiła zabiegać o swoje. A jest odwrotnie! Jestem całkiem mocnym graczem! - powiedziała w rozmowie z jednym...

 • Britney Spears: Kolejne kłopoty

  Nie ustają pogłoski o małżeńskich problemach Britney Spears (24 l.) i Kevina Federline'a (28 l.). Niedawno wokalistka wściekła się, po tym jak zobaczyła zdjęcia swojego męża przytulającego inną kobietę. Podobno Britney kazała mężowi "pakować manatki i się wynosić".

Wideo na temat: tancerka obawia
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?