• Informacje na temat:

  tancerka przyznała

Artykuły na temat: tancerka przyznała
 • "Tancerka dyskotekowa"

  ...- Rafał nazywa mnie "tancerka dyskotekową", bo ja tak mam, że tańczę całym ciałem.A tutaj ważna jest sylwetka, zwarcie, elegancja - a mnie troszkę roznosi na wszystkie strony. Rafał próbuje mnie więc opanować - Weronika Książkiewicz opowiedziała o emocjach związanych z przygotowaniami do występu w "Tańcu z gwiazdami".

 • Tancerka oskarżana o dostarczanie Demi Lovato narkotyków zabrała głos

  ...​Tancerka i przyjaciółka Demi Lovato, Dani Vitale, zaprzeczyła plotkom, że to ona dostarczała narkotyki gwieździe, a przez to odpowiada za przedawkowanie gwiazdy.

 • Maciąg tancerką kabaretową

  ...kabaretu i te wszystkie kobiety, które tak pięknie się ubierały i były tak bardzo wyzwolone... - przyznała z kolei Katarzyna Maciąg, dodając że podoba jej się praca na planie "męskiego" serialu(...) mnie to było już jakiś czas temu. Zupełnie nie da się porównać tego z serialem "1920. Wojna i miłość" - przyznała aktorka. W roli marszałka Piłsudskiego w "1920. Wojnie i miłości" zobaczymy Mirosława...

 • Paulina Biernat z "Tańca z Gwiazdami" doznała poważnej kontuzji

  Dwa tygodnie temu Paulina Biernat doznała kontuzji. Uraz okazał się na tyle poważny, że tancerka musi na pewien czas pożegnać się z tańcem.

 • Jenna Dewan nago

  Aktorka i tancerka Jenna Dewan pojawiła się nago na okładce najnowszego numeru magazynu "Women's Health". Aktualna (jeszcze) żona Channinga Tatuma przyznaje, że jako zawodowa tancerka jest przyzwyczajona do nagości.

 • Bella Thorne zdradziła swoją orientację seksualną

  Amerykańska aktorka, piosenkarka, tancerka oraz modelka Bella Thorne w jednym z najnowszych wywiadów wyznała, że jest osobą panseksualną. Opowiedziała też o tym, jak jako dziecko doświadczyła molestowania i przemocy.

 • Zmarła Stefania Grodzieńska

  Pisarka, aktorka estradowa, tancerka Stefania Grodzieńska zmarła w środę rano w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Artystka miała 96 lat.

 • Carmen Electra: Być muzą Prince'a

  Tara Leigh Patrick, czyli Carmen Electra, znana jest jako modelka, tancerka oraz aktorka serialowa i filmowa. Nie wszyscy jednak wiedzą, że 45-letnia celebrytka (urodziła się 20 kwietnia 1972 roku) rozwój swojej kariery zawdzięcza Prince’owi. To właśnie legendarny twórca chciał zrobić z niej gwiazdę pop.

 • Anna Głogowska: Jak poprowadzi "TzG"?

  Anna Głogowska to znakomita tancerka, u boku której chciałby wystąpić zapewne każdy uczestnik "Tańca z gwiazdami". W 13. edycji programu, w parze z Kacprem Kuszewskim, gwiazda wytańczyła Kryształową(...) reagować na to, co się dzieje". "Jak dla mnie, powinna być taka, jak Kasia Skrzynecka. Uważam, że jest mistrzynią prowadzenia programów" - wyznała tancerka w rozmowie z "Tele Tygodniem". Jak Głogowska...

 • Kaczorowska nie rzuca "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska, tancerka oraz aktorka znana z serialu "Klan", ostatnie pół roku spędziła na parkiecie z jedną z największych gwiazd polskiej siatkówki - Łukaszem Kadziewiczem. Ostatnio w internecie pojawiły się informacje, że Agnieszka rzuca "Taniec z gwiazdami". Co na to gwiazda?

Zdjęcia na temat: tancerka przyznała
Wideo na temat: tancerka przyznała
 • "Taniec z Gwiazdami": Czadoman już poza programem

  tańczył" - przyznała tancerka. Walerija nie chciała wypowiadać się o innych parach, które gorzej tańczą, a nie odpadają. "Wolę tego nie komentować" - stwierdziła. Czwarty odcinek "Tańca z Gwiazdami

 • Anna Głogowska potwierdza najgorsze! To koniec!

  Anna Głogowska szczerze przyznała, że już kilkakrotnie bardzo żałowała medialnego zamieszania, jakie wokół niej powstało. Wszystko nasiliło się, gdy wybuchła afera z dilerem gwiazd, u którego tancerka "zamawiała kotlety". Anna twierdzi, że nigdy nie miała potrzeby, aby być rozpoznawalną. "Miałam okazję bardzo pożałować popularności" - wyznaje gorzko. Głogowska szczerze przyznaje, że 40 lat to

 • "Taniec z Gwiazdami": Gimper i Natalia Głębocka o swoim występie i Justynie Żyle

  , na szczęście Tomek swoim urokiem osobistym i poczuciem humoru wiele rzeczy wygrał i jestem z niego bardzo dumna" - przyznała tancerka. "Mamy świetną ekipę i wszyscy się wspieramy" - dodał Gimper. "Nie ma zawiści ani zazdrości" - powiedziała Natalia Głębocka. "Najwięcej wsparcia potrzebuje Justyna. Jest nam przykro. Ona jest bardzo sympatyczną dziewczyną prywatnie" - wyznała tancerka. "Strasznie