• Informacje na temat:

  tancerka w ycd

Artykuły na temat: tancerka w ycd
 • To Natasza miała być jurorką "YCD"

  Jak się okazuje, w fotelu jurora "You can dance..." zasiąść miała Natasza Urbańska . TVN nie mógł jednak skontaktować się z żoną Janusza Józefowicza .

 • Kinga Rusin o "You Can Dance": Lobbowałam za zmianą dnia

  Kinga Rusin ponownie zasiadła w jury i ocenia tancerzy, którzy przyszli do "You Can Dance", by walczyć o swoje marzenia. Opowiedziała nam, o co prosili ją młodzi tancerze oraz dlaczego jej zawdzięczamy... emisję w poniedziałki.

 • To ona zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę

  Jak podaje "Fakt", tancerka zrobiła bardzo dobrze wrażenie i w kolejnej edycji będzie oceniać uczestników tanecznego show. "Jesteśmy Nataszą zachwyceni. Nie tylko potrafi ciężko harować, ale jest też miłą dziewczyną. Zależy nam, żeby nasza współpraca nie skończyła się na jej udziale w Tańcu z gwiazdami " - mówi w rozmowie z tabloidem pracownik stacji TVN. Przypomnijmy, że byłą jurorkę "YCD...

 • Mordercze warsztaty w "YCD"

  Podobno to były najcięższe zajęcia w historii "You Can Dance". Warsztaty w Lizbonie zakończyły się wizytą na pogotowiu i karetką na sygnale. Kto przegrał? Kto został kontuzjowany? I w końcu najważniejsze pytanie - kto za tymi tanecznymi torturami stoi?

 • ..., podczas trwania show: "W programie "YCD" ukazał się reportaż o naszych przygotowaniach. Film został tak zmontowany, że można było myśleć, że jestem z Roofiem" - mówi w wywiadzie dla "Gali". Tancerka dementuje również plotki jakoby dla Roofiego zakończyła swój związek z Adamem. Przyczyn rozstania szuka gdzie indziej: "Kiedy po takim młynie wróciłam do codzienności, okazało się, że nie...

 • "YCD": Niespodzianki i emocje

  Dotychczasowe edycje "You Can Dance - Po prostu tańcz!" budziły wielkie emocje. Piąta odsłona będzie jeszcze bardziej ekscytująca! Już wkrótce widzowie będą mogli się o tym przekonać, śledząc taneczne potyczki utalentowanych młodych ludzi, w decydujących występach na żywo.

 • Rusza II edycja "You can dance" (zobacz zdjęcia)

  ..., ale przede wszystkim samozaparcie, dyscyplinę i sprawność". Także w drugiej edycji YCD znalazł się fan muzycznej rodziny Jacksonów. W pierwszej edycji Diana Staniszewska wsławiła się jako tancerka(...) Aneta Gąsiewicz z Hornówka tańczy dancehall i hip hop. W 2007 r. brała udział w Mistrzostwach Świata w dancehallu na Jamajce. Najstarszy z uczestników drugiej edycji YCD, 30-letni Artur Cieciórski...

 • Uczestniczka "YCD" w szpitalu!

  Jedna z uczestniczek programu "You Can Dance" zasłabła w czasie próby i została przewieziona do szpitala. Czy pojawi się jeszcze na scenie?

 • Start już za tydzień!

  ...mu się jednak wygrać III edycji "You Can Dance". Wtedy było mu żal, dziś patrzy na to inaczej. "Po finale "YCD" miałem dużo pozytywnej energii, polubiłem pracę z kamerą i wiedziałem, że chcę...

 • YCD: Poznaj pierwszych uczestników!

  Pierwszy casting do siódmej edycji odbył się w Krakowie. Obfitował w ludzi, którzy pomimo przeciwności losu i trudnej sytuacji materialnej, potrafią znaleźć sposób na to, by szkolić umiejętności i być wiernym swojej pasji.

Wideo na temat: tancerka w ycd
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?