• Informacje na temat:

  tancerka zarabia

Artykuły na temat: tancerka zarabia
 • Agnieszka Kaczorowska już zarabia na swojej ciąży?! Nie traci czasu!

  ...na tym trzeba zarobić", "Biznes się kręci" - pisali zniesmaczeni internauci. Trzeba przyznać, że tancerka nie traci czasu, jednak nie ona pierwsza wpadła na pomysł, by rozszerzyć swoją działalność...

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • ​"Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska została tancerką... go-go!

  Marta Żmuda Trzebiatowska wiele już razy udowodniła, że nie boi się aktorskich wyzwań, zawsze starannie przygotowuje się do pracy nad rolami, jakie dostaje, stara się, by jej bohaterki były przede wszystkim wiarygodne. Ostatnio mnóstwo czasu poświęciła, aby poznać świat klubów go-go, bo w swym najnowszym filmie zatytułowanym "Gejsza" wciela się w kobietę, która zarabia na życie tańcem na rurze...

 • Aktor i tancerka

  Anna Głogowska - tancerka znana z programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami" oraz zawiłego związku z aktorem Piotrem Gąsowskim, od pół roku jest szczęśliwą mamą małej Julki.

 • Agnieszka Kaczorowska: Chodzi mi po głowie własny biznes. Chcę, by łączył się z moją misją

  Tancerka nie wyklucza, że już wkrótce otworzy własną firmę. Chciałaby, aby biznes ten łączył się z jej pasjami, czyli aktorstwem i tańcem. Gwiazda serialu „Klan” podkreśla, że chciałaby w ten sposób nie tylko zarabiać pieniądze, lecz także służyć światu.

 • Edyta Herbuś: Czym dla niej jest luksus?

  Aktorka i tancerka Edyta Herbuś opowiada o dobrach luksusowych, podróżach i tanecznej modzie.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska-Pela ofiarą koronawirusa? O co chodzi?

  Kiedy we wrześniu 2017 roku Agnieszka Kaczorowska-Pela, czyli Bożenka z "Klanu", otworzyła swą własną szkołę tańca, mówiła, że to spełnienie jednego z jej największych marzeń. Niestety... aktorka i tancerka nie poradziła sobie ze skutkami pandemii. Najpierw zawiesiła działalność gospodarczą, a kilka dni temu zdecydowała się zamknąć firmę. - Nie stać mnie na dokładanie pieniędzy do biznesu...

 • Herbuś: Mam dwa kredyty!

  Jeszcze niedawno pracowała nad zmianą wizerunku. Edytę Herbuś (29 l.) uwierało, że wszyscy widzą w niej tylko tancerkę. A ona pragnęła, by zobaczono w niej artystkę.

 • Małgorzata Potocka wyjeżdża na urlop z innym mężczyzną. Co z Nowickim?

  Małgorzata Potocka (61 l.) i Jan Nowicki (74 l.), choć oficjalnie są małżeństwem, prawie się nie widują. Tancerka nie narzeka jednak na samotność. Wakacje spędzi ze swoim przystojnym przyjacielem.

 • "Adwokat": Tragedia "wyższych sfer"

  Bajecznie bogaci ludzie w hollywoodzkich filmach uwielbiają balansować na granicy prawa. Zarabiają kupę szmalu, ale najbardziej cieszy ich to, że mogą prowadzić nielegalne interesy i są bezkarni. Próżniacza klasa filmowych bogaczy rozmiłowana w luksusie i kiczu jednocześnie to świat, do którego aspiruje Adwokat (Michael Fassbender).

Wideo na temat: tancerka zarabia
 • Agnieszka Kaczorowska: Chodzi mi po głowie własny biznes. Chcę, by łączył się z moją misją

  Tancerka nie wyklucza, że już wkrótce otworzy własną firmę. Chciałaby, aby biznes ten łączył się z jej pasjami, czyli aktorstwem i tańcem. Gwiazda serialu „Klan” podkreśla, że chciałaby w ten sposób nie tylko zarabiać pieniądze, lecz także służyć światu.

 • Fighting

  Sean Arthur /Channing Tatum/ zarabia na życie handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena /Terrence Howard/. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych; często jego przeciwnikami są osoby z kryminalną przeszłością.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1544.

  się, że wszystkie jego związki kończyły się, gdy przestawał dobrze zarabiać na kombinowaniu i grze w karty. Piotr kolejny raz odwiedza Martę i błaga byłą żonę, by zadzwoniła w jego imieniu do Basanti

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

Dyskusje na temat: tancerka zarabia