• Informacje na temat:

  tancerki praca

Artykuły na temat: tancerki praca
 • Edyta Herbuś na zdjęciu z Tomaszem Barańskim! Obecny partner tancerki nie będzie zadowolony!

  Edyta Herbuś (39 l.) i Tomasz Barański (39 l.) byli ze sobą przez ponad dekadę. Nic więc dziwnego, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Coś nam mówi, że obecny partner tancerki nie będzie zadowolony, gdy zobaczy to zdjęcie!

 • Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Po wielkim sukcesie "Anny German" Joanna Moro pewnym krokiem weszła w nową produkcję na Wschodzie. Oglądamy ją jako tytułową bohaterkę "Talianki", włoską tancerkę, którą los rzucił do Rosji.

 • ​"Na dobre i na złe": Agnieszka Kaczorowska wraca do roli tancerki go-go

  Sara - seksowna tancerka erotyczna, w którą przed dwoma laty wcieliła się w "Na dobre i na złe" Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu" - wkrótce znów pojawi się w Leśnej Górze.

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

 • Irena Jagielska straciła pracę w telewizji z dnia na dzień! "Każdy czas ma swoich ludzi"

  ...występowały rewiowe tancerki i modelki z Mody Polskiej, wśród nich Irena. Szybko okazało się, że telewizyjny debiut zmieni nie tylko jej zawodowe życie. W programie tym współpracował z reżyserem(...) Telewizji Polskiej w stacjach innych krajów. Ale to nie praca była dla niej najważniejsza, a życie rodzinne. W 1979 r. urodziła córkę Sonię, lecz jej małżeństwo nie przetrwało. Ręka prezesa na...

 • Agnieszka Kaczorowska: Pytają mnie, ile już zarobiłam...

  Przed nami wielki finał "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie pozostały dwie pary, ale Kryształową Kulę i 100 tys. złotych zgarnie tylko jedna gwiazda - Tatiana Okupnik, lub Krzysztof Wieszczek. 50 tys. złotych otrzyma też tancerz lub tancerka zwycięskiej gwiazdy. Partnerująca Krzysztofowi - Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że udział w show traktuje w zupełnie innych kategoriach.

 • “Barwy szczęścia": Łukasz dowie się, że Kaśka była tancerką topless!

  Historia zatoczy koło: Agnieszka (Anna Dereszowska) po raz kolejny zrujnuje życie uczuciowe Kasi (Katarzyna Glinka). Czy to oznacza definitywne rozstanie z Łukaszem (Michał Rolnicki)?

 • "Taniec z Gwiazdami": Łapanowski zaprosi partnerkę na kurs gotowania

  - W pracę z nami tancerze wkładają kawałek życia i duszy - mówi Grzegorz Łapanowski, uczestnik 3. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W podzięce za tę pracę szef kuchni zamierza zaprosić swoją partnerkę na kurs gotowania.

 • Moro w Rosji zagra tancerkę!

  ...28-letnia Moro w rosyjskim serialu pt. "Talianka" zagra główną rolę - włoskiej baletnicy. Jak mówi, odrzuciła ofertę głównej roli w polskim serialu, gdyż od zawsze marzyła, by zagrać tancerkę! Praca w Rosji to trzy miesiące rozłąki z mężem Mirosławem i synami: trzyletnim Mikołajem i półrocznym Jeremim. Joanna uważa jednak, że granie w Rosji to dla niej szansa na wielką karierę. Tym bardziej...

 • Natasza Urbańska: Zwariowałam na punkcie córki

  Natasza Urbańska, która jest jedną z uczestniczek telewizyjnego show "SuperSTARcie", mimo aktywnego życia zawodowego, godzi pracę na scenie z rolą... matki. Artystka opowiada, jak bawi się z córką, która, jak przyznaje, jest dla niej najważniejsza.

Zdjęcia na temat: tancerki praca
Wideo na temat: tancerki praca
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1544.

  Po pobiciu Liliana zostaje na noc u Oliwiera i Natalii. Zwoleńska, widząc, jak czule jej partner opiekuje się gościem, znów odczuwa ukłucie zazdrości. Jakubczyk jedzie też z tancerką do klubu, by mogła zabrać swoje rzeczy. Na miejscu trafiają na Madejskiego. Tolek zwierza się Stefanowi, że chciałby znaleźć przytulny kąt i ustatkować się, dlatego obdzwania swoje dawne partnerki. Koszyk martwi się, że wszystkie jego związki kończyły się, gdy przestawał dobrze zarabiać na kombinowaniu i grze w...

 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.