• Informacje na temat:

  tancerki rio de janeiro

Artykuły na temat: tancerki rio de janeiro
 • Iggy Azalea: Skandal na koncercie. Fani nie zostawiają na piosenkarce suchej nitki

  Podczas koncertu w Rio de Janeiro doszło do niecodziennej sytuacji.  Gdy Azalea śpiewała swój kawałek "Black widow", jedna z tancerek dostała na scenie ataku padaczki. Gwiazdka wezwała przez mikrofon pomoc i... kontynuowała występ. Choć dziewczyna leżała na podłodze, Iggy Azalea śpiewała dalej. Pomocy udzieliła dopiero ochrona. Dziś, po całym zdarzeniu, 28-latka tłumaczy, że nie wiedziała o tym...

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Kate Rozz w Brazylii: Chciałam się odciąć

  Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka, udowadnia, że nie jest tylko bywalczynią salonów. Zrealizowała film-reportaż o Brazylii, kraju, na który za sprawą mundialu skierowane są teraz oczy całego świata. Gwiazda podzieliła się wrażeniami z dalekiej podróży.

 • Sylwestrowa kreacja Maryli Rodowicz zrobiła furorę

  Widzowie wciąż nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli na Maryli Rodowicz... Nie milkną echa sylwestrowego występu piosenkarki w Gdyni.

Wideo na temat: tancerki rio de janeiro
 • Rio

  Rio

  Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • Rio 2

  Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel. W 2011 roku na ekrany kin weszło "Rio" - barwna animacja w reżyserii Carlosa Saldanhy, twórcy "Epoki lodowcowej", który marzył o...