• Informacje na temat:

  tancerki taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: tancerki taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Tancerka z nogą w gipsie

  Sylwia Madeńska dała się poznać najpierw jako uczestniczka show "Love Island. Wyspa miłości", a potem jako tancerka w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami". Na swoim InstaStory podzieliła się z internautami informacją o wypadku, w wyniku którego ma nogę w gipsie.

 • Katerina Kowalczuk: Od serialu "Zniewolona" do "Tańca z Gwiazdami"?!

  Katerina Kowalczuk, gwiazda niezwykle popularnego w Polsce serialu "Zniewolona", uwielbia taniec i klasyczne stroje. A tych w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest pod dostatkiem. Czy zobaczymy ją na parkiecie produkcji Polsatu?

 • Paulina Biernat z "Tańca z Gwiazdami" doznała poważnej kontuzji

  ...". Tancerka wielokrotnie podkreślała, że taniec to jej pasja i praca. Niestety w ostatnim czasie doznała poważnej kontuzji i ma unieruchomioną nogę. Wypadek pokrzyżował plany tancerki i Paulina(...) normalne... Doświadczenie wszystko weryfikuje ... Wiem, że zatańczę jeszcze na stole ze @stefanoterrazzino, że pierwszy taniec z moim przyszłym mężem, że zatańczę jeszcze na parkiecie @tanieczgwiazdami wiem...

 • Ola Jordan w ciąży! Jurorka "Tańca z Gwiazdami" opublikowała swoje zdjęcie w sieci

  Ola Jordan nie zasiada w jury 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Początkiem września jej maż potwierdził radosną informację, że tancerka jest w ciąży. Teraz Jordan pierwszy raz opublikowała zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuszek! Fani są zachwyceni wyglądem gwiazdy.

 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu 6 marca. Znamy już wszystkie pary tanecznego show.

 • Kammel gwiazdą "Tańca"!

  Tomasz Kammel (36 l.) czołowy prezenter TVP, będzie gwiazdą "Tańca z gwiazdami" w TVN .

 • "Taniec z Gwiazdami": Będzie większa oglądalność?

  Czeski tancerz i jego żona Lenka Klimentowa byli w poniedziałek gośćmi relacji na żywo, którą prowadziła na Instagramie gospodyni „Tańca z gwiazdami” Paulina Sykut–Jeżyna. Tematem ich rozmowy była m.in. tegoroczna edycja tanecznego show Polsatu, którą w marcu przerwała pandemia koronawirusa. Program powróci na antenę jesienią. Zdaniem Jana Klimenta przymusowa przerwa zaostrzy rywalizację.

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

 • Popek do swojej tancerki. "Jeśli nie nauczysz mnie tanga, wylecisz w powietrze"

  Informacja o udziale rapera w programie "Taniec z Gwiazdami" wzbudziła ogromne zainteresowanie. Popek miał spory problem ze znalezieniem partnerki. Ostatecznie w tańcu poprowadzi go Janja Laser.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczy Mariusz Węgłowski?

  .... Taniec z Gwiazdami” pokochają tę parę?(...)Rozśpiewany mundurowy razem z egzotyczną partnerką na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Czy filigranowej wirtuozce uda się obudzić w potężnym mężczyźnie grację i wdzięk, których wymagają foxtrot, samba...

Zdjęcia na temat: tancerki taniec z gwiazdami
Wideo na temat: tancerki taniec z gwiazdami
 • Kaczorowska komentuje odejście z programu "Taniec z gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska (24 l.) opowiedziała o końcu swojej przygody z "Tańcem z gwiazdami". Czy była to dla niej trudna decyzja? Gwiazda chce się teraz bardziej poświęcić karierze tancerki zawodowej. "Zaczęłam bardzo intensywnie trenować. Lubię wielkie cele, które wydają się nieosiągalne" - przyznała. Powiedziała też, że zależy jej na życiowej równowadze. "Jak poświęcamy się bardzo pracy, to życie

 • Ola Jordan: Tancerka jurorką

  Ola Jordan opowiada o tym, jak trafiła do polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Zdradza także, jakim typem jurorki zamierza być.

 • "Taniec z Gwiazdami": Czadoman już poza programem

  "Ten taniec był chyba najlepszym, jaki miałem zaszczyt zatańczyć" - powiedział Czadoman w rozmowie z Interią tuż po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami". "Dziękuję, że mnie do tego przygotowałaś(...) tańczył" - przyznała tancerka. Walerija nie chciała wypowiadać się o innych parach, które gorzej tańczą, a nie odpadają. "Wolę tego nie komentować" - stwierdziła. Czwarty odcinek "Tańca z Gwiazdami