• Informacje na temat:

  tancerz taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: tancerz taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Będzie większa oglądalność?

  Czeski tancerz i jego żona Lenka Klimentowa byli w poniedziałek gośćmi relacji na żywo, którą prowadziła na Instagramie gospodyni „Tańca z gwiazdami” Paulina Sykut–Jeżyna. Tematem ich rozmowy była m.in. tegoroczna edycja tanecznego show Polsatu, którą w marcu przerwała pandemia koronawirusa. Program powróci na antenę jesienią. Zdaniem Jana Klimenta przymusowa przerwa zaostrzy rywalizację.

 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu 6 marca. Znamy już wszystkie pary tanecznego show.

 • Adam Adamonis w "Tańcu z Gwiazdami": Po pierwsze tancerz

  ...- Wszyscy walczymy o Kryształową Kulę, ale za kulisami panuje serdeczna atmosfera. Po prostu taniec zbliża ludzi – mówi Adam Adamonis, który w tajniki tańca wprowadza Sandrę Kubicką - modelkę, która na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych.

 • Stefano Terrazzino zaskakuje! Tancerz wrócił do dawnego zawodu

  Stefano Terrazzino od lat cieszy się popularnością i sympatią widzów. Po raz pierwszy w "Tańcu z Gwiazdami" pojawił się w 2006 roku. Od tamtej pory już nie raz udowodnił, że jest niezwykle utalentowanym człowiekiem. W jednym z ostatnich wywiadów ujawnił, co robi, kiedy nie może tańczyć?

 • "Taniec z Gwiazdami": Jak wypadli zwycięzcy "Love Island"? Organizacyjna wpadka

  Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska całkiem nieźle poradzili sobie w swoim pierwszym występie w "Tańcu z Gwiazdami", czego nie można jednak powiedzieć o producentach show, którzy właśnie przy okazji tej pary zaliczyli organizacyjną wpadkę.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wiemy, z kim zatańczy Wieniawa

  Przed Julią Wieniawą rok ogromnych emocji. W przeciągu najbliższych miesięcy do kin wyjdą aż trzy filmy z jej udziałem, a wiosną na antenie Polsatu widzowie przed telewizorami będą mogli oglądać jej taneczne umiejętności w "Tańcu z Gwiazdami". Młoda aktorka ostatnio oficjalnie ogłosiła swój udział w uwielbianym przez Polaków show, teraz wyjawiła, kto będzie jej tanecznym partnerem - "nie mogłam...

 • "Taniec z Gwiazdami": Klaudia Halejcio zakochała się w... tancerzu?

  Klaudia Halejcio rok temu wyznała w wywiadzie, że szuka faceta, który dałby jej miłość i szczęście. Dziś nie musi się już za takim mężczyzną rozglądać. Podobno aktorka spotka się z tancerzem Tomaszem Barańskim.

 • Adam Adamonis wycofuje się z "Tańca z Gwiazdami"

  Przygoda tancerza Adama Adamonisa z programem "Taniec z Gwiazdami" niespodziewanie dobiegła końca. Kolejny raz odnowiła się jego kontuzja nogi i partner Sandry Kubickiej wczoraj wieczorem był zmuszony podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w show.

 • "Taniec z Gwiazdami": Zmiany w składzie jury!

  Dziesiąty sezon programu "Dancing with the Stars, Taniec z Gwiazdami" rozpocznie się już 13 września. W tej edycji jury pojawi się w trzyosobowym składzie. Kogo zabraknie?

 • "Taniec z Gwiazdami": Akop Szostak odpada, dwie maksymalne oceny jurorów

  Akop Szostak i Sara Janicka odpadli w piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami". W programie, w którym nie brakowało kontuzji, jurorów zachwycili Barbara Kurdej-Szatan oraz Damian Kordas, którzy - to pierwszy taki przypadek w tej edycji programu - otrzymali maksymalną notę 30 punktów.

Zdjęcia na temat: tancerz taniec z gwiazdami
Wideo na temat: tancerz taniec z gwiazdami
 • Iwona Pavlović: Najgorszy tancerz w historii

  Iwona Pavlović zdradza, kto jej zdaniem był najlepszym, a kto najgorszym tancerzem w historii programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": Rumba Justyny Żyły [próba]

  "Musimy mieć różnorodność tańców i mamy fantastyczny odcinek. Teraz będzie wieczór włoski, będą piosenki włoskie i my tańczymy akurat rumbę" - powiedział w rozmowie z Interią tancerz. Jak blogerka radzi sobie na próbach? "Parę razy Justyna się zawstydziła. Aż mnie to zdziwiło" - przyznał Barański. W czwartym odcinku para zatańczy rumbę. Ten odcinek widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 22 marca

 • "Taniec z Gwiazdami": Na początku Magda była zestresowana

  - Magda była bardzo zestresowana, ale mimo wszystko dokładnie słuchała moich poleceń. Nie miała wyboru - mówi Kamil Kuroczko o pierwszej próbie z Magdą Beredą. - Podoba mi się, że idzie na maksa. Jest bardzo posłuszna. Jest też cholernie silną babką. Nie poddaje się, rozwija się. Robi ogromne postępy - dodaje tancerz.

Dyskusje na temat: tancerz taniec z gwiazdami