• Informacje na temat:

  tancerz zapytany

Artykuły na temat: tancerz zapytany
 • "Tancerze" już za tydzień!

  ..."Superprodukcją" serial jest z pewnością jeśli wziąć pod uwagę rozmiar wybudowanej na potrzeby "Tancerzy" scenografii. Zbudowana została gigantyczna, piętrowa scenografia o powierzchni ponad 2000(...)". Uczniowie to młodzi aktorzy, tancerze, którzy mają szansę na sporą popularność. Bohaterowie hiszpańskiej wersji serialu to dziś już prawdziwe gwiazdy. Jednak zanim to nastąpi cierpliwie pracują na swoją...

 • Rafał Maserak: Przede wszystkim jestem tancerzem

  Jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce opowiada o zachłyśnięciu się popularnością, korepetycjach u kucharzy i o tym, dlaczego nadchodzące święta przyprawiają go o ból głowy.

 • Stefano Terrazzino: Wszystko straciłem

  ..."Wszystko straciłem, zostałem na lodzie" - mówi tygodnikowi "Na Żywo" znany z występów w "Tańcu z Gwiazdami" Stefano Terrazzino. Tancerz...

 • Nowy chłopak Madonny ma 24 lata

  Gwiazda pop Madonna to "zwykła kobieta". Tak przynajmniej twierdzi nowy partner artystki - francuski tancerz Brahim Zaibat.

 • Michał Piróg czytał bajkę dla dzieci pod wpływem alkoholu?

  Michał Piróg podczas akcji czytania dzieciom bajki na Instagramie sprawiał wrażenie nietrzeźwego, co wytknął mu jeden z obserwatorów. Znany tancerz i choreograf odniósł się do tych zarzutów i zdradził, co było prawdziwą przyczyną jego słabszej formy.

 • Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Do nietypowego zwierzenia skłoniła tancerza Katarzyna Zielińska. Aktorka od kilku dni na swoim Instagramie niestrudzenie nakłania fanów do tego, by przeczekali pandemię w domowym zaciszu. Jej ostatni wpis skomentował m.in. Michał Piróg. I wyznał jej miłość.

 • "Taniec z Gwiazdami": Będzie większa oglądalność?

  Czeski tancerz i jego żona Lenka Klimentowa byli w poniedziałek gośćmi relacji na żywo, którą prowadziła na Instagramie gospodyni „Tańca z gwiazdami” Paulina Sykut–Jeżyna. Tematem ich rozmowy była m.in. tegoroczna edycja tanecznego show Polsatu, którą w marcu przerwała pandemia koronawirusa. Program powróci na antenę jesienią. Zdaniem Jana Klimenta przymusowa przerwa zaostrzy rywalizację.

 • Kamil Kuroczko z gwiazdą "Przyjaciółek" w "Hell's Kitchen"

  Kamil Kuroczko już 15 marca pojawi się w "Piekielnej Kuchni". Ale nie będzie sam... Przystojnemu tancerzowi towarzyszyć będzie gwiazda serialu "Przyjaciółki". Zgadnijcie która?

 • "Taniec z Gwiazdami": Jagodzińska i Jeziorowski komentują swoje odejście

  Już w drugim odcinku przygodę z programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zakończyła Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. "To przez głosy widzów. Nie mamy tylu followersów, co inni uczestnicy" - powiedział w rozmowie z Interią tancerz.

 • Kuba Wojewódzki jest gejem?

  Tancerz i prezenter Michał Piróg sugeruje, że juror "X Factor" Kuba Wojewódzki może być homoseksualistą.