• Informacje na temat:

  tancerze aktorzy serialu

Artykuły na temat: tancerze aktorzy serialu
 • Aktorzy wściekli na Cichopek

  Na planie serial u "Tancerze" Kasia Cichopek cieszy się szczególnymi względami. Inni aktorzy nie mają żadnych przywilejów, co u niektórych z nich wywołuje frustrację...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Z tanecznego parkietu na plan serialu

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", jest bezsprzecznie najlepszą aktorką wśród... tancerek. Ale nie tylko ona wprost z parkietów tanecznych trafiła do serialu!

 • Mary Komasa "City of My Dreams": Uwaga, obiecujący debiut

  Mary Komasa to pochodząca z Warszawy, a mieszkająca w Berlinie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka. Singel "City of My Dreams" promuje jej debiutancki album, który ukaże się na początku 2015 roku. Producentem materiału jest Guy Sternberg, który pracował z uznanymi artystami takimi jak: Feist, Yoko Ono i Depeche Mode.

 • Maserak za stary do serialu!

  Jak podaje efakt, telewizja publiczna odrzuciła pomysł zaangażowania Rafała Maseraka do swojego najnowszego serial u pt. "Tancerze". Produkcja jest wzorowana na hiszpańskim serialu "Un Paso Adelante" i ma przedstawiać perypetie uczniów prywatnej warszawskiej szkoły aktorskiej. Producenci nie zdecydowali jeszcze, jacy aktorzy w nim zagrają. Wiadomo natomiast na pewno, że wśród obsady nie będzie...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Są już pierwsze gwiazdy

  "Super Express" ujawnia nazwiska pierwszych uczestników trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Nowe twarze i serialowe transfery wiosny 2017!

  W wiosennych odcinkach "Ojca Mateusza", "Drugiej szansy", czy "Świata według Kiepskich" do obsad seriali dołączą znani i popularni aktorzy oraz nowe twarze.

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • "Barwy szczęścia": Nowy uwodziciel!

  Do serialu „Barwy szczęścia” dołącza Mikołaj Krawczyk. Zagra Oliwiera Jakubczyka, przystojnego prawnika, któremu wpadnie w oko Natalia (Maria Dejmek). Szykuje się gorący romans?

 • Czym zaskoczą nowi "Tancerze"?

  Nowe postacie, rodzące się uczucia i zawody miłosne - w kolejnych odcinkach popularnego serialu "Tancerze" czeka nas sporo niespodzianek. Niektórzy bohaterowie będą musieli całkiem zmienić swoje życie.

Zdjęcia na temat: tancerze aktorzy serialu
Dyskusje na temat: tancerze aktorzy serialu
 • Re: Tancerze

  Ja tez chce 4 serie tancerzy... Super smieszny serial. Fajni aktorzy i ogolnie niewazne ze to kopia, wiekszosc seriali w tvn to kopie i jakos ludzie ogladaja wiec uwazam ze tvp2 zrobilo swietna polska wersje serialu tanecznego ... I chce ogladac ich dalsze losy...