• Informacje na temat:

  taniec kasi

Artykuły na temat: taniec kasi
 • Kasia Cichopek porzuci aktorstwo dla męża?!

  Mimo że Katarzyna Cichopek 36 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) są małżeństwem od 11 lat, to wciąż się ogromnie kochają. Niestety, mąż aktorki z roku na rok robi się coraz bardziej zazdrosny, co utrudnia Kasi pracę w zawodzie. Czy dla dobra ich związku aktorka zdecyduje się odejść z serialu "M jak miłość”?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Są już pierwsze gwiazdy

  "Super Express" ujawnia nazwiska pierwszych uczestników trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "Taniec z gwiazdami": Kasia Stankiewicz walczy z potwornym bólem. Zrezygnuje z programu?

  Dalszy udział Kasi Stankiewicz (38 l.) w show "Taniec z gwiazdami" stanął pod znakiem zapytania. Piosenkarka z trudem się porusza!

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • A jednak! Prawda o Kasi Cichopek i jej mężu wyszła na jaw!

  Jak donosi "Na Żywo", Kasi Cichopek (34 l.) już nie wystarcza udział w serialu „M jak miłość”. Zasiadła w jury „Czaru par”, a teraz aspiruje do prowadzenia kolejnego programu...

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Kasia Cichopek pręży biust na siłowni! Ale apetyczne widoki!

  Kasia Cichopek (36 l.) postanowiła w tym roku zadbać o swoją sylwetkę i od kilku dobrych tygodni jest stałą bywalczynią siłowni. Tym razem pochwaliła się już kolejnym zdjęciem, które zrobiła w trakcie swoich ćwiczeń.

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu wiosną na antenie telewizji Polsat.

 • Tak Kasia Cichopek kusi mężczyzn! Hakiel będzie zazdrosny?!

  ...udziale w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie poznała swojego męża, po prostu rozkwitła. Marcin Hakiel (34 l.), który zakochał się z wzajemnością w Kasi, sprawił, że poczuła się przy nim bardzo kobieco, a w tym wszystkim pomógł jej taniec. Nawet po urodzeniu dzieci nic się nie zmieniło, a co więcej, Cichopek zaczęła zachęcać inne młode mamy do dbania o siebie. Aktorka co jakiś czas podsyca...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

Zdjęcia na temat: taniec kasi
Wideo na temat: taniec kasi
 • Kasia Popowska na rozkładówce "Playboya"?

  Wokalistka nie zamierza brać udziału w telewizyjnych programach rozrywkowych takich jak "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" ani tym bardziej pozować dla magazynów dla panów.

 • Marcin Hakiel: Nie będziemy się z Kasią pchać drzwiami i oknami do telewizji

  Marcin Hakiel cieszy się z powrotu „Tańca z gwiazdami” na antenę telewizji. Znany tancerz ma nadzieję, że program ponownie zachęci Polaków do tej formy aktywności. Hakiel przyznaje też, że choć definitywnie zakończył swoją przygodę z programem, nadal korzysta z popularności, jaką dzięki niemu zdobył. Dodaje jednak, że nie zamierza walczyć o sławę za wszelką cenę.

Dyskusje na temat: taniec kasi
 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  obie panie tańczyły super ale Kasi też należała się jakaś nagroda

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  emanuje z Kasi G. Dla mnie zwyciężyla K.G. i pozostał duży niesmak. Jeżeli będzie następna edycja to należało by zmienić skład JURY.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Szkoda mi Glinki, była o niebo lepsza od Kamińskiej która nabrała ludzi na "chorą nogę" Wstyd Julio. Nagroda należy si e Kasi Glince. Ale cóż telewizja oszukuje i dała wygrać swojej pseudo-aktoreczce z serialu. Tak było z Anną Guzik itp.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Większość Waszych głosów, jak czytam, także mój, oscyluje wokół Kasi Glinki i Stefano!!! Absolutnie byli lepszą parą!!!, choć Maseraka uważam za b.dobrego, skrupulatnego nauczyciela. Jednak to cholernie niesprawiedliwe, że wygrywają osoby związane z TVN a wynik już z góry jest zaplanowany!!! Gdyby szerzej ująć kwestię: Ustawianie wyników, to gra na cudzych uczuciach, niszczenie prawdziwych

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Jak Kamińska powinna wygrać to ja jestem święta. Glinka i Stefano od początku do końca była lepsza od tych niby gwiazd czyli Maseraka i Kamińskiej. eh no cóż znowu zadecydowano za nas. Jedno jest pewne Maserak nigdy nie będzie lepszy od Stefana i tak samo Julia nie będzie lepsza od Kasi. A kto się litował i głosował bo niby z kontuzją tańczą dał się po prostu nabrać na tani chwyt reklamowy jacy