• Informacje na temat:

  taniec kontra dance

Artykuły na temat: taniec kontra dance
 • Taniec kontra dance

  Już niebawem swoje umiejętności skonfrontują reprezentanci dwóch największych programów telewizyjnych o tańcu, czyli "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".

 • "YCD" kontra "Taniec z gwiazdami"

  Chcesz być świadkiem największej bitwy tanecznej w Polsce? Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca, staną naprzeciwko siebie reprezentanci programów "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".

 • Mawazine: Egzotyka kontra pupa Jennifer Lopez

  ...obietnic wywiązała się koncertowo, bo zanim sięgnęła po mikrofon zmysłowym tańcem rozpaliła ponadstutysięczną publikę do czerwoności. Oczywiście nie sam taniec był tu kluczowy. Swoje zrobił także(...) czołówkach gazet i serwisów informacyjnych, a dziś jest w tarapatach, bo marokańskie media straszą, że grozi jej proces sądowy, a nawet (sic!) odsiadka. "Gorszący" taniec Jennifer Lopez: W te medialne...

 • Wojna płci w "You Can Dance"

  Pojedynek Mars kontra Wenus, czyli nieustająca walka pomiędzy kobietami a mężczyznami, to temat rzeka. W najbliższym odcinku "You Can Dance" uczestnicy programu będą starali się zgłębić tajniki tego odwiecznego konfliktu.

 • "Mali giganci": Oliwia Wieczorek kontra Alicja Rega

  ...specjalny, w którym jeszcze raz spotkały się wszystkie drużyny. Uczestnicy walczyli o nagrody indywidualne w kategoriach: taniec, śpiew i talent. Do ścisłego finału wśród wokalistów przeszły 12-letnia Olivia Wieczorek z Kliki Rubika ("Unconditionally" Katy Perry) i o rok młodsza Alicja Rega z Czadersów ("I Wanna Dance With Somebody" Whitney Houston). Ostatecznie wygrała ta druga. "Moi drodzy, nie...

 • "YCD": Mucha kontra Rusin

  W najbliższą środę rusza 5. edycja "You Can Dance - Po prostu tańcz". Póki co emocje budzą nie uczestnicy, a Anna Mucha i Kinga Rusin.

 • Modne rytmy Superjedynek

  Hip hop kontra r'n'b! Sprawdź kto ma szansę na Superjedynkę w najmodniejszej brzmieniowo kategorii opolskiego plebiscytu!

 • "YCD": Ostra walka o zwycięstwo

  W dzisiejszym (12 maja) odcinku programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" tylko jedna para będzie bezpieczna! Prawie wszyscy faworyci będą musieli sprawdzić się w solówkach.

 • "Nigdy nie ufaj artyście"

  ..., dance i disco, a gatunki wtedy uważane za ambitne, jak fusion, rock progresywny i tak dalej, wykonywane przez tak zwanych wielkich artystów, bardzo źle się zestarzały. Masz rację, Michka. Dusza zawsze(...), w drugiej katoda, a taniec Elvisa to naprawdę śmiertelne rażenie prądem. Wróćmy do lat osiemdziesiątych. Czy przeżywałeś zwątpienie: że to się nie uda, zespół nie osiągnie sukcesu i że będziesz musiał...