• Informacje na temat:

  taniec stefano

Artykuły na temat: taniec stefano
 • Stefano Terrazzino: Wszystko straciłem

  ..."Wszystko straciłem, zostałem na lodzie" - mówi tygodnikowi "Na Żywo" znany z występów w "Tańcu z Gwiazdami" Stefano Terrazzino. Tancerz...

 • Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z Gwiazdami"

  Widzowie go uwielbiają, a gwiazdy kochają z nim tańczyć, bo ma nieodparty urok i jak mało kto zna drogę do finału. Stefano Terrazzino potwierdził swój udział w 9. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • Stefano Terrazzino zaskakuje! Tancerz wrócił do dawnego zawodu

  Stefano Terrazzino od lat cieszy się popularnością i sympatią widzów. Po raz pierwszy w "Tańcu z Gwiazdami" pojawił się w 2006 roku. Od tamtej pory już nie raz udowodnił, że jest niezwykle utalentowanym człowiekiem. W jednym z ostatnich wywiadów ujawnił, co robi, kiedy nie może tańczyć?

 • Stefano Terrazzino: Nie czułem presji

  Ma w sobie wielkie pokłady optymizmu. Uwielbia taniec. Spełnia się jako aktor i piosenkarz. Choć on i Agnieszka Radwańska odpadli z "Tańca z Gwiazdami", nie uważa, by oznaczało to przegraną.

 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...parkiet? Czy pozostałe pary powinny się ich obawiać? Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino Gwiazda serialu "Zawsze warto" i dwukrotny zwycięzca programu. Julia Wieniawa od długiego czasu chciała spróbować swoich sił na tanecznym parkiecie, a Stefano Terrazzino się za nim stęsknił. Dla jednej z najpopularniejszych aktorek to spełnienie marzeń, dla włoskiego tancerza to natomiast powrót do...

 • Stefano Terrazzino: Przygotowywałem aktorów „365 dni” do zatańczenia tanga

  Stefano Terrazzino nie kryje satysfakcji z tego, że producenci filmu „365 dni”, który jest ekranizacją powieści Blanki Lipińskiej, docenili jego kunszt i zaprosili do współpracy. Jego zadaniem było przygotowanie choreografii do jednej z kluczowych scen.

 • Trzy pasje Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino przyznaje, że w jego życiu nieustannie przeplatają się trzy pasje: taniec, aktorstwo i śpiew. Artysta jest w trakcie przygotowań do taneczno-muzycznego spektaklu z elementami stand-up comedy. Na scenie partnerować mu będzie Elżbieta Romanowska. Premiera odbędzie się na początku przyszłego roku. Gwiazdor pracuje również nad solową płytą.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wielki powrót

  Tak bardzo brakowało im tańca, że nie mogą się doczekać, aby pokazać, na co ich naprawdę stać! Przed nami XI edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Wyjątkowe show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i zdobędzie Kryształową Kulę? Na parkiecie pojawi się 10, zamiast 11 par. Show...

 • Zmiany w ekipie "Tańca z Gwiazdami"

  ..."Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to program, który dostarcza niesamowitych emocji. Każda kolejna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów i mediów. Na dwa tygodnie przed startem 11. edycji z ekipy tancerzy z powodów osobistych odeszła Janja Lesar - trenerka Tomasza Oświecińskiego.

 • Stefano Terrazzino: Utrzymuję kontakt z Agnieszką Radwańską

  Stefano Terrazzino podkreśla, że bardzo ceni sobie znajomość z Agnieszką Radwańską i jej mężem, dlatego też cieszy się, że ich kontakty nie urwały się wraz z zakończeniem programu. Nadal się spotykają, ćwiczą rumbę i planują wyjazd na Sycylię.

Zdjęcia na temat: taniec stefano
Wideo na temat: taniec stefano
 • Stefano Terrazzino: Taniec, aktorstwo i śpiew

  Stefano Terrazzino przyznaje, że w jego życiu nieustannie przeplatają się trzy pasje: taniec, aktorstwo i śpiew.

 • Wiemy, jak tańczy Julia Wieniawa! Wygra "Taniec z Gwiazdami"?

  Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino od ponad miesiąca przygotowują się do pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Na początku nie szło im najlepiej, jednak teraz jest prawdziwy ogień! "Julka ma idealne poczucie rytmu oraz potrafi świetnie improwizować, gdy zapomni jakiegoś tanecznego kroku" - powiedział nam Terrazzino. Specjalnie dla Was nagraliśmy fragment ich próby. Myślicie, że uda im się

 • "Taniec z Gwiazdami": Iwona Cichosz tańczy tango

  Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino przygotowują na najbliższy odcinek "Tańca z Gwiazdami" tango argentyńskie.

Dyskusje na temat: taniec stefano