• Informacje na temat:

  taniec z gwiazda

Artykuły na temat: taniec z gwiazda
 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu 6 marca. Znamy już wszystkie pary tanecznego show.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wielki powrót

  Tak bardzo brakowało im tańca, że nie mogą się doczekać, aby pokazać, na co ich naprawdę stać! Przed nami XI edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Wyjątkowe show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i zdobędzie Kryształową Kulę?

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary 11. edycji

  Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Taneczne show od lat przyciąga przed telewizory masę widzów. Czy tak będzie i tym razem? Znamy już wszystkie pary 11. edycji! Kto z kim zatańczy?

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy kolejnych uczestników

  Producenci "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zdradzili kolejnych uczestników programu. Kto oprócz Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana zawalczy o Kryształową Kulę?

 • "Ostatni taniec": Game time!

  ...nagłówki gazet - przebiła papieża i Chrystusa. Serial dokumentalny "Ostatni taniec" to świadectwo tamtego czasu. 10-odcinkowy serial Netflixa jest więc historią najsłynniejszego człowieka na Ziemi, którego gwiazda rozbłysła do niewiarygodnych rozmiarów, a przede wszystkim powrotem do niepowtarzalnego czasu, kiedy Byki zmieniły wyobrażenie całego świata o NBA. Opowieść ta zaczyna się jednak jakby...

 • ​Anna Popek woli taniec od siłowni

  Na kilka dni przed Balem u Dziennikarzy, którego jest współgospodynią, Anna Popek zaczęła uczyć się stepowania. Do tej pory jej domeną był taniec w parze. "Wolę tańczyć, niż chodzić na siłownię" - deklaruje gwiazda.

 • Katerina Kowalczuk: Od serialu "Zniewolona" do "Tańca z Gwiazdami"?!

  Katerina Kowalczuk, gwiazda niezwykle popularnego w Polsce serialu "Zniewolona", uwielbia taniec i klasyczne stroje. A tych w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest pod dostatkiem. Czy zobaczymy ją na parkiecie produkcji Polsatu?

 • "Taniec z Gwiazdami": Damian Kordas chce leczyć zwierzęta

  Świetnie gotuje. Kocha zwierzęta i studiuje weterynarię. W programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Damian Kordas odkrył zaś nową pasję - taniec! Uczy go pochodząca ze Słowenii Janja Lesar.

 • Zwycięzca "Tańca z Gwiazdami" poprowadzi galę Miss Supranational

  Już 6 grudnia o godzinie 20.05 na antenie Polsatu 77 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł i koronę 11. edycji Miss Supranational 2019. Uroczystą galę, która będzie transmitowana do ponad 140 krajów, poprowadzi zwycięzca 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Damian Kordas. Towarzyszyć mu będzie prezenterka BBC - Anita Jones.

 • Jennifer Grey: Taniec i operacje

  ...operacji plastycznej, po której mało kto mógł ją rozpoznać... "Poszłam do chirurga plastyka i zrobiłam operację, a potem drugą. I wtedy stało się coś strasznego. Weszłam na salę operacyjną jako gwiazda(...) "Tańca z gwiazdami". W tym samym czasie okazało się, że ma nowotwór. Grey nie zrezygnowała jednak z udziału w popularnym show. Postanowiła walczyć zarówno o życie, jak i o Kryształową Kulę. Na...

Zdjęcia na temat: taniec z gwiazda
Wideo na temat: taniec z gwiazda
 • "Taniec z Gwiazdami": Przeniosą nas na Broadway

  W najnowszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański zatańczą foxtrota do klasyku Franka Sinatry "New York, New York". "Oprócz Tomka będzie z nami również czterech dodatkowych tancerzy. Pięciu mężczyzn i ja jedna. Bardzo mi się to podoba" - zdradza szczegóły choreografii dziennikarka i gwiazda fitnessu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczą w 3. odcinku Justyna Żyła i Tomek Barański?

  "W piątek zatańczymy salsę" - zdradziła w rozmowie z Interią Justyna Żyła. "Choreografię układamy sami, choć mamy ekipę do pomocy. To wszystko musi być tak wymyślone, przemyślane, żeby gwiazda we wszystkim dobrze wyglądała" - dodał Tomek Barański. "Będzie kilka trudnych elementów. Zawieje grozą" - dodał tancerz. Trzeci odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już w piątek

 • Kaczorowska komentuje odejście z programu "Taniec z gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska (24 l.) opowiedziała o końcu swojej przygody z "Tańcem z gwiazdami". Czy była to dla niej trudna decyzja? Gwiazda chce się teraz bardziej poświęcić karierze tancerki zawodowej. "Zaczęłam bardzo intensywnie trenować. Lubię wielkie cele, które wydają się nieosiągalne" - przyznała. Powiedziała też, że zależy jej na życiowej równowadze. "Jak poświęcamy się bardzo pracy, to życie

Dyskusje na temat: taniec z gwiazda