• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami 13

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami 13
 • "Taniec z Gwiazdami": Kiedy wraca na antenę?

  ..."Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars" wraca na ekrany telewizorów! Wiemy, kiedy produkcja planuje wznowienie 11. edycji tanecznego show!

 • "Taniec z Gwiazdami": Marcin Bosak nie wróci do programu?

  Jak informuje "Fakt", aktor Marcin Bosak nie planuje powrotu do "Tańca z Gwiazdami". Przypomnijmy, że show Polsatu, po przymusowej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, ma wrócić na antenę stacji 4 września.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieniawa zachwyca, Malitowski przeklina

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

 • "Taniec z Gwiazdami": Monika Miller kontuzjowana

  ...13 września 2019 roku zobaczymy na parkiecie kolejne gwiazdy, które zgodziły się podjąć taneczne wyzwanie. W parze z profesjonalistami powalczą o Kryształową Kulę. Już jakiś czas temu mieliśmy(...) w pierwszym odcinku 10. edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami"? Sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Wnuczka byłego premiera RP i fotomodelka odniosła się do plotek na...

 • "Taniec z Gwiazdami": Jest pierwsza zapowiedź 10. edycji

  Polsat zaprezentował pierwsze zwiastuny dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": Zmiany w składzie jury!

  Dziesiąty sezon programu "Dancing with the Stars, Taniec z Gwiazdami" rozpocznie się już 13 września. W tej edycji jury pojawi się w trzyosobowym składzie. Kogo zabraknie?

 • "Taniec z Gwiazdami": Trwają przygotowania do 10. edycji

  Trwają przygotowania do jubileuszowej, 10. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Już 13 września w telewizji Polsat pojawi się pierwszy odcinek tanecznego show. Zobacz jak trenują gwiazdy!

 • Kiedy kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami"?

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o kontynuowaniu programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kiedy kolejna edycja?

 • "Taniec z Gwiazdami": Rozpoczyna się 10. edycja. Uczestników dopadł stres!

  Niektórzy nie śpią, inni zapominają o krokach lub dostają paraliżującej tremy. A wszystko to przez zbliżający się pierwszy występ na żywo w "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Kto zabłyśnie na parkiecie, a komu z nerwów nogi odmówią posłuszeństwa? Pierwszy odcinek nowej edycji już 13 września wieczorem w Polsacie.

 • "Taniec z Gwiazdami": Opuścili show już po pierwszym odcinku! Co się stało?

  W pierwszym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pojawiły się już pierwsze "10" od jurorów. Tego chyba jeszcze w tanecznym show Polastu nie było! W piątek, 13 września, serca jurorów i widzów podbili Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Jak poradzili sobie pozostali uczestnicy? Kto pożegnał się z show?

Zdjęcia na temat: taniec z gwiazdami 13
Wideo na temat: taniec z gwiazdami 13
Dyskusje na temat: taniec z gwiazdami 13
 • Re: "13 posterunek": Burzliwe związki i utracona kariera Aleksandry Woźniak

  Takich właśnie absolwentami sa młodzi,wykszłceni z wielkich miast.Maja też szerokie intelektualne horyzonty dzieki Tvn24 i GW,oraz zainteresowania ;Big Brother,Top model.You can dance,Taniec z gwiazdami itp

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  ze mną. Take me out - wtorek 20:00 * Nasz nowy dom - czwartek 20:00 * Przyjaciółki - czwartek 21:00 * Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami - piątek 20:00 * Wyjdź za mnie - piątek 22:05 * Twoja(...)-piątek 13:00 * Na ratunek 112 - poniedziałek-piątek 16:30 * Gliniarze - poniedziałek-piątek 17:00 * Chłopaki do wzięcia - sobota 19:30 * Liga mistrzów UEFA Champions League - środa 20:00

 • Re: W USA skasowano 39 seriali!

  . W pobliżu trwa wielka BITWA O DOM, w którym RĄCZKA GOTUJE a zarazem odbywa się TANIEC Z GWIAZDAMI i jak MAM TALENT to może to być PRZEPIS NA ŻYCIE, które może mieć BARWY SZCZĘŚĆIA. Sprawą zainteresują się(...)? Następnie udali się do baru BONANZA gdzie trwają KUCHENNE REWOLUCJE, w których EWA GOTUJE. Po wyjściu z baru jadą autem na 13 POSTERUNEK do pracy gdzie chłopcy z oddziału KOBRA; ODDZIAŁ SPECJALNY

 • Re: "Czysta krew": Na nowe odcinki znów musi...

  HELA W OPAŁACH ogląda STUDIO WYBORCZE i sprawdza RAPORT Z POLSKI. W pobliżu trwa wielka BITWA O DOM, w którym RĄCZKA GOTUJE a zarazem odbywa się TANIEC Z GWIAZDAMI i jak MAM TALENT to może to być PRZEPIS(...)? Następnie udali się do baru BONANZA gdzie trwają KUCHENNE REWOLUCJE, w których EWA GOTUJE. Po wyjściu z baru jadą autem na 13 POSTERUNEK do pracy gdzie DROGOWI PIRACI i chłopcy z oddziału KOBRA; ODDZIAŁ