• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami 2010

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami 2010
 • Jennifer Grey: Taniec i operacje

  ...... Wyszłam z niej jako kompletnie nieznana osoba, której nikt nie rozpoznawał na ulicy. Wszystko się skończyło" - wspominała po latach. W 2010 roku przyjęła propozycję udziału w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". W tym samym czasie okazało się, że ma nowotwór. Grey nie zrezygnowała jednak z udziału w popularnym show. Postanowiła walczyć zarówno o życie, jak i o Kryształową Kulę. Na...

 • Ola Jordan: Nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami"

  Na tę wiadomość czekały od kilku tygodni wszyscy fani programu "Taniec z Gwiazdami". Kto zajmie miejsce w fotelu jurora po Beacie Tyszkiewicz? Na medialnej giełdzie pojawiło się kilka gorących nazwisk, ale jej nie spodziewał się nikt. Nową jurorką ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami" została Ola Jordan.

 • Wystartował "Taniec z gwiazdami"

  W niedzielę, 5 września 2010 roku, rozpoczęła 12. edycja "Tańca z gwiazdami". W pierwszym odcinku z tanecznego show odpali Maciej Jachowski, znany z serial u "M jak miłość" i Janja Lesar.

 • Paulina Biernat z "Tańca z Gwiazdami" doznała poważnej kontuzji

  Paulina Biernat przyznaje, że teraz czas poświęca na odpoczynek, a ostatnio przyszła jej do głowy też pewna refleksja. Paulina Biernat w 2010 roku po raz pierwszy pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami(...) normalne... Doświadczenie wszystko weryfikuje ... Wiem, że zatańczę jeszcze na stole ze @stefanoterrazzino, że pierwszy taniec z moim przyszłym mężem, że zatańczę jeszcze na parkiecie @tanieczgwiazdami wiem...

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

 • Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"?

  W jesiennej ramówce TVN nie będzie programu "Taniec z gwiazdami". Stacja nie ogłosiła jednak definitywnego rozstania z tym tanecznym show.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wiemy, z kim zatańczy Beata Tadla

  To będzie jedna z najciekawszych par wiosennej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Dziennikarka Beata Tadla w dzieciństwie marzyła, by zostać aktorką, ale przez lokalne radio trafiła do wielkich mediów i ogólnopolskiej telewizji. Udział w programie to dla niej przełamanie stereotypów i podjęcie wyzwania, które zdecydowanie rożni się od jej codzienności.

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

 • Matt Pokora wygrał "Taniec z gwiazdami"

  Mający polskie korzenie wokalista Matt Pokora zwyciężył w pierwszej francuskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • "Taniec..." lepszy niż "Mam talent"

  Telewizja TVN dobrze rozpoczęła jesień. Nowe edycje rozrywkowych programów "Mam talent!" oraz "Taniec z gwiazdami" okazały się największymi hitami minionego weekendu.

Zdjęcia na temat: taniec z gwiazdami 2010
Dyskusje na temat: taniec z gwiazdami 2010
 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  ); szczególną popularność przyniosły jej role w „Pensjonacie pod Różą” i „Twarzą w twarz” oraz zakończony wygraną udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Na XX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we(...) 2011: MIĘDZY NAMI DOBRZE JEST (Prezenterka), reż. A. Majczak 2011: MAŁY LORD (Pani Errol), reż. J. Szydłowski 2010: KOCHANKOWIE NIE Z TEJ ZIEMI (Susie Cameron), reż. P. Urbaniak 2009: TRAMWAJ ZWANY