• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami bal

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami bal
 • "Taniec z Gwiazdami": Tydzień do premiery

  Od kilku tygodni gwiazdorski skład nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" poznaje tajniki tańców towarzyskich. Uczą się nie tylko kroków, ale także odpowiedniej postawy, poruszania(...)? Przekonamy się już za tydzień! Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" obejrzeć będzie można w Polsacie 6 marca o godz. 20.05.

 • "Taniec z Gwiazdami": Beata Tadla z Kryształową Kulą [finał]

  Beata Tadla pokonała Katarzynę Dziurską w finale "Tańca z Gwiazdami" i zdobyła Kryształową Kulę. Różnica między finalistkami była minimalna i wyniosła zaledwie 0,27 punktu procentowego.

 • "Taniec z gwiazdami" na ulicy

  ..."Taniec z gwiazdami" przenosi się na ulicę. I to dosłownie. Gwiazdy znane z telewizyjnego show zatańczą na Starym Rynku w Płocku.

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

 • ​Anna Popek woli taniec od siłowni

  Na kilka dni przed Balem u Dziennikarzy, którego jest współgospodynią, Anna Popek zaczęła uczyć się stepowania. Do tej pory jej domeną był taniec w parze. "Wolę tańczyć, niż chodzić na siłownię" - deklaruje gwiazda.

 • Katerina Kowalczuk: Od serialu "Zniewolona" do "Tańca z Gwiazdami"?!

  Katerina Kowalczuk, gwiazda niezwykle popularnego w Polsce serialu "Zniewolona", uwielbia taniec i klasyczne stroje. A tych w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest pod dostatkiem. Czy zobaczymy ją na parkiecie produkcji Polsatu?

 • "Taniec z Gwiazdami": Jan Kliment w samej bieliźnie

  Lenka i Jan Kliment należą do grona par, które połączył "Taniec z Gwiazdami". Jak tancerze przygotowują choreografie do programu i gdzie najczęściej trenują? Zobaczcie zabawny filmik!

 • "Taniec z Gwiazdami": Oto uczestnicy 9. edycji

  Znamy wszystkich uczestników dziewiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono, że dwunastą osobą walczącą o Kryształową Kulę będzie Tomasz Działowy znany jako Gimper.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pierwsze kontuzje i walka ze zmęczeniem

  Za nimi premierowy odcinek show i ogromne emocje podczas występów na żywo przed publicznością oraz milionami telewidzów. Kilkutygodniowe treningi też dają się już we znaki. Nawet wysportowani uczestnicy "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" odczuwają zmęczenie i narzekają na pierwsze kontuzje...

 • Monika Miller o "Tańcu z Gwiazdami": Boję się masakry

  Monika Miller nie ukrywa, że ma dużą tremę przed premierowym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" i nie chodzi tylko o opanowanie konkretnego układu choreograficznego czy umiejętność odpowiedniego zaprezentowania się na parkiecie. Stres jest tym większy, że wnuczka Leszka Millera po raz pierwszy wystąpi w telewizyjnym show, które jest emitowane na żywo i z udziałem publiczności. Obecność kamer nieco ją...

Zdjęcia na temat: taniec z gwiazdami bal
Wideo na temat: taniec z gwiazdami bal