• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami chłopak

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami chłopak
 • "Taniec z Gwiazdami": Sylwester Wilk zrobił wrażenie na jurorach

  Ma 24 lata, a jego historia to gotowy, trzymający w napięciu i pełen dynamicznych zwrotów akcji scenariusz filmowy. Są tutaj dramat, walka o życie, wielkie marzenia i zwycięstwo. Sylwester Wilk pokonał nałogi, otrząsnął się po ciężkim wypadku, a teraz oczarował widzów w programie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": "Jest mi po prostu wstyd". Polały się łzy

  Szósty odcinek 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" to dla uczestników podwójny wysiłek - w pierwszej kolejności tańce w parach, później w grupie. Jednocześnie okazał się on ostatnim dla Daniela "Qczaja" Kuczaja i Pauliny Biernat. Najwięcej emocji wzbudziło jednak przemówienie Andrzeja Grabowskiego po tańcu Joanny Mazur i Jana Klimenta. Polały się łzy - i to nie tylko wśród uczestników.

 • "Taniec z Gwiazdami': Michał Malinowski odpada. Zostały cztery pary

  Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska odpadli z "Tańca z Gwiazdami" w 7. odcinku show Polsatu. Natalia Szroeder świętowała w programie 22. urodziny i... 40-tkę od jurorów.

 • Głusi chcą tłumaczenia "Tańca z Gwiazdami" na język migowy

  Telewizja Polsat rozważa tłumaczenie na język migowy lub wprowadzenie napisów do programu rozrywkowego "Taniec z Gwiazdami". Apeluje o to środowisko osób głuchych, które chce kibicować swej przedstawicielce, Iwonie Cichosz. Petycję do władz Polsatu wsparło stowarzyszenie Integracja.

 • "Taniec z Gwiazdami": Co nas czeka w finale?

  Przed nami wielki finał 3 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kule pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską...

 • Rafał Brzozowski odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Para Rafał Brzozowski - Izabela Janachowska odpadła z programu "Taniec z Gwiazdami". Gwiazdą 6. odcinka show Polastu był Jacek Rozenek, którego rumba w duecie z Magdaleną Soszyńską-Michno podbiła serca jury. Wysoki poziom wciąż utrzymuje również duet Joanna Moro - Rafał Maserak.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": Wirująca energia

  Czeka nas niewątpliwie jeden z najbardziej emocjonujących sezonów show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Każdy z jego bohaterów musi nie tylko walczyć ze swoimi słabościami na treningach. Chodzi o to, by popisać się na parkiecie przed milionami widzów, prezentując klasę oraz energię, ale także to, co jest najważniejsze - że tańcem można się bawić i wyrażać całą gamę emocji.

 • "Taniec z Gwiazdami": Łapanowski zaprosi partnerkę na kurs gotowania

  ...- W pracę z nami tancerze wkładają kawałek życia i duszy - mówi Grzegorz Łapanowski, uczestnik 3. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W podzięce za tę pracę szef kuchni zamierza zaprosić swoją partnerkę na kurs gotowania.

 • "Taniec z gwiazdami": Jan Mela przekracza bariery

  .... Przez jego ciało przepłynęło 15 tysięcy volt. W wyniku porażenia prądem chłopak stracił lewą nogę i prawe przedramię. - Byłem załamany. Myślałem o tym, by ze sobą skończyć - przyznał w jednym z wywiadów(...) dużo więcej. Mam piękne życie. Mogę wszystko! Teraz Jan Mela poprzez swój udział w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdam" po raz kolejny udowadnia, że nie istnieją dla niego żadne...

 • "Taniec..." pełen awantur

  Wielogodzinne treningi do występów w programach tego typu powodują, że gwiazdy i ich partnerzy bardzo się do siebie zbliżają. Wystarczy wspomnieć "Taniec z gwiazdami" - nawiązano w nim wiele romansów, z których co najmniej trzy przetrwały do dziś.