• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami jury skład

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami jury skład
 • "Taniec z Gwiazdami": Wielki powrót

  Tak bardzo brakowało im tańca, że nie mogą się doczekać, aby pokazać, na co ich naprawdę stać! Przed nami XI edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Wyjątkowe show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i zdobędzie Kryształową Kulę?

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary 11. edycji

  Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Taneczne show od lat przyciąga przed telewizory masę widzów. Czy tak będzie i tym razem? Znamy już wszystkie pary 11. edycji! Kto z kim zatańczy?

 • "Taniec z gwiazdami": Kto w jury?

  W jury programu "Taniec z gwiazdami", który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu, zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Kto zostanie czwartym oceniającym występy na parkiecie?

 • "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w TVP2: W jury Majka Jeżowska, Helena Vondrackova i Mariusz Kałamaga

  ...zadecydują, który uczestnik zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny. Na razie poznaliśmy skład jury, którzy stworzyli wokalistki Majka Jeżowska(...)", występował w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"). Za choreografię zadba Tomasz Barański (od 2014 r. trener tańca w polsatowskim "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"). Pełna...

 • Bo liczy się jury, a nie gwiazdy

  Gdy programy typu "Taniec gwiazdami" czy "Idol" zaczęły zdobywać w Polsce coraz większą popularność, nikt nie podejrzewał, że rodzimy show-biznes dzięki temu zyska nowe gwiazdki - jurorów.

 • "Star Voice. Gwiazdy mają głos": Znamy pierwsze gwiazdy nowego show TVP

  Znani są już prowadzący i uczestnicy nowego muzycznego programu TVP2 "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Show prezentowany będzie w porze emisji "Tańca z Gwiazdami". Kto wygra rywalizację o widza - TVP czy Polsat?

 • "Taniec z gwiazdami": Jest potwierdzenie!

  Na początku marca ruszy pierwsza edycja "Tańca z gwiazdami" w telewizji Polsat. Stacja potwierdziła doniesienia.

 • "Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović o nowym jurorze i występach Justyny Żyły

  Michał Malitowski z powodu poważnej kontuzji musiał opuścić fotel jurorski w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Co teraz? "Nie wiemy, czy zostaniemy w trójkę czy ktoś do nas dojdzie" - powiedziała w rozmowie z Interią Iwona Pavlović. Jurorka odniosła się również do opinii, że zbyt ostro ocenia występy Justyny Żyły.

 • "Taniec z gwiazdami" w... Polsacie?!

  ..."Taniec z gwiazdami" wróci do telewizji. To jednak nie stacja TVN, ale prawdopodobnie Polsat pokaże nową edycję popularnego, tanecznego show.

 • Odchodzi z "Tańca z gwiazdami"?

  To będzie wielka strata dla fanów przebojowego programu "Taniec z gwiazdami". Zbigniew Wodecki poważnie rozważa rezygnację z udziału w popularnym show w charakterze jurora.