• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami konferencja

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami konferencja
 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • To nie koniec "Tańca z gwiazdami"

  Podczas konferencji, na której oficjalnie ogłoszono listę uczestników ósmej edycji "Tańca z gwiazdami", stacja ogłosiła, że to jeszcze nie koniec programu.

 • Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach: Gwiazdy na konferencji

  ...konstelację gwiazd uzupełni znana z "Tańca z gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska.

 • Masowy taniec z Pudzianem!

  W ostatnią niedzielę sierpnia na krakowskim rynku podjęta zostanie próba pobicia rekordu Guinnessa w masowym tańcu. Impreza organizowana jest przez TVN pod hasłem "Po prostu tańcz z gwiazdami... i pobij rekord Guinnessa".

 • Największa gwiazda "TzG"?

  We wrześniu ruszy 12. edycja programu "Taniec z gwiazdami" - jednego z najpopularniejszych show w Polsce. Znane są już pierwsze gwiazdy, które od kilku tygodniu trenują przed rozpoczęciem pierwszego odcinka. Lecz najbardziej znane nazwiska show, to nazwiska prowadzących: Katarzyna Skrzynecka i Pior Gąsowski witają telewidzów w każdy niedzielny wieczór.

 • Festiwal Gala Gwiazd Międzyzdroje

  ..."Chwile słabości" (reż. Marcin Sosnowski). Codziennie na scenie na plaży będą się odbywać spotkania z gwiazdami. Publiczność będzie mogła bawić się na koncertach m.in. Leszczy, Carpe Diem i Norbiego...

 • Gwiazdy na sylwestrze TVP w Zakopanem

  ..., Marcelina Zawadzka, Halina Mlynkova i Stanisław Karpiel-Bułecka. Publiczność i widzowie Dwójki będą mogli zatańczyć sambę, jive’a, walca, rock n’rolla i taniec góralski. W rolę wodzireja i nauczyciela...

 • Sylwester 2016: Jak gwiazdy żegnają rok?

  Spore zmiany na sylwestrowej mapie - dwie z trzech największych telewizji zmieniły miasto, w którym z udziałem gwiazd żegnają rok. Co się jeszcze zmieniło? Zapraszamy na nasz przegląd plenerowych imprez sylwestrowych!

 • Gala Gwiazd w Międzyzdrojach

  ...atrakcje dla najmłodszych, które zapewnić ma Teatr La Fayette. Wakacyjną szkołę tańca poprowadzi jurorka programu "Taniec z gwiazdami" Iwona Pavlović; można będzie także uczestniczyć w otwarciu kilku(...). pokazami spektakli teatralnych, prezentacjami nowości wydawniczych, koncertami, pokazami filmowymi na plaży i spotkaniami z gwiazdami. Strzelecki zaznaczył równocześnie, że najważniejszym punktem...

 • Kayah w "Fabryce gwiazd"

  Kayah, która "do tej pory odmawiała udziału w programach typu reality show", dołączyła do trójki jurorów nowego show Polsatu "Fabryka gwiazd". Premiera programu już 19 września.