• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami marta

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami marta
 • "Taniec z Gwiazdami": Sylwester Wilk bez protezy

  Dlaczego kochamy "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami"? Bo oprócz śledzenia tanecznych postępów gwiazd w każdym odcinku czekają na nas liczne niespodzianki! Jedną z nich będzie... występ Beyonce! Z kolei Sylwester Wilk, którego udział w show był zagrożony - zatańczy... bez protezy!

 • "Taniec z gwiazdami" [1. odcinek]: Marta Wierzbicka odpadła

  Po pierwszym odcinku zakończyła się przygoda Marty Wierzbickiej z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Najlepsze oceny jurorów otrzymali podczas piątkowej inauguracji show Anna Wyszkoni oraz Agnieszka Sienkiewicz.

 • "Taniec z Gwiazdami": Reni Jusis odpadła z programu. "To jest totalnie niesprawiedliwe"

  Po piątkowym występie gwiazd w tanecznym show Polsatu emocje już opadły, jednak głosy oburzonych internautów nadal słychać. W pierwszym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" odpadła Reni Jusis, która zdaniem widzów wcale nie tańczyła najgorzej.

 • Oceniamy "Taniec z gwiazdami"

  Zakończyła się 13. odsłona "Tańca z gwiazdami". Czy zgodnie z numerem edycji rzeczywiście była pechowa?

 • Wygra "Taniec z gwiazdami"

  Katarzyna Zielińska zostanie zwyciężczynią 13. edycji "Tańca z gwiazdami"... Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino zostali zwycięzcami ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Para w zaciętym finałowym odcinku pokonała Natalię Lesz i Łukasza Czarneckiego.

 • Startuje "Taniec z gwiazdami"

  Tradycyjnie większość uczestników stanowią aktorzy (Joanna Orleańska, Mateusz Banasiuk, Agnieszka Sienkiewicz, Michał Koterski, Marta Wierzbicka, Artur Dziurman), lecz nie zabraknie silnej(...) wygrać show, to całą wygraną oddałbym komuś, kto tych pieniędzy potrzebuje bardziej niż ja - mówi mister Polski. Natomiast dla niepełnosprawnego podróżnika Jana Meli to inne wyzwanie: - Taniec to dla...

 • Porażka "Tańca z gwiazdami"

  Słabość "Tańca z gwiazdami" najlepiej odzwierciedlają wyniki oglądalności. Z tygodnia na tydzień spada liczba odbiorców śledzących parkietowe zmagania aktorów, sportowców i piosenkarzy. Show zaczęło(...) 4,13 mln, zdecydowanie słabszą od notowanej przez poprzednią edycję programu - wynoszącą aż 4,62 mln widzów. Wyraźny spadek formy widać także, gdy porównać "Taniec" z innym hitowym programem TVN...

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Z programu "Taniec z gwiazdami" odpadł znany z serial u "Na Wspólnej" aktor Oleg Sawkin. Najlepszą parą wieczoru była aktorka Agata Kulesza i Stefano Terrazzino. Jej największa konkurentką pozostaje Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Taniec z gwiazdami": Znamy wszystkie nazwiska!

  ..."Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powraca jesienią z nową plejadą gwiazd. Jury i prowadzący pozostaną bez zmian.

Zdjęcia na temat: taniec z gwiazdami marta
 • Marta i Joanna Krupa
Wideo na temat: taniec z gwiazdami marta
 • Marta Wierzbicka o "Tańcu z Gwiazdami": Po treningach wracam z obolałą głową

  Marta Wierzbicka nie ukrywa, że marzy jej się występ w co najmniej pięciu odcinkach „Tańca z Gwiazdami”. Aktorka zdaje sobie jednak sprawę z tego, że konkurencja jest bardzo duża i w treningi trzeba włożyć bardzo dużo wysiłku, żeby nie wypaść gorzej niż pozostałe pary.

 • Popek i Janja Lesar o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nigdy nie było trzech ani czterech tancerek. Zawsze była tylko Janja i tak zostanie do końca - powiedział Popek o swej partnerce w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W rozmowie z Martą Podczarską z Interii Popek, który wzbudza skrajne emocje, przyznał, że jego "wizerunku nie da się wybielić". - Wiem, że mam potężną moc - wyjaśnił Popek. - Taniec odkrywa wszystko, więc

 • Robert Koszucki o "TzG": Nie radzę sobie z niuansami

  W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" Robert Koszucki zatańczy w parze z Hanną Żudziewicz. W rozmowie z Martą Podczarską aktor zdradził, dlaczego zdecydował się na występ w tanecznym show Polsatu; ujawnił też, co jest na razie jego piętą achillesową.

Dyskusje na temat: taniec z gwiazdami marta
 • Re: Joanna Moro: Wygra "Taniec z gwiazdami"? Jeśli tak, musi...

  KTO JEST ZA ANETĄ WYSYŁAMY SMSY BY UTRZEĆ JOANNIE NOSA :)

 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  ); szczególną popularność przyniosły jej role w „Pensjonacie pod Różą” i „Twarzą w twarz” oraz zakończony wygraną udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Na XX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we(...). M. Wiercichowski 2012: WIECZÓR KAWALERSKI (Hala), reż. P. Pitera 2012: D o w N_U S (Marta), reż. D. Starczewski 2011: BOEING, BOEING (Johanna), reż. P. Pitera 2011: WUJASZEK WANIA (Sonia), reż. W. Śmigasiewicz

 • Re: ​Gwiazdy "rodzinki.pl" w "Tańcu z gwiazdami"?

  o nie znowu ten Taniec ...a już był spokój... powrót do Tanca z ...to uwstecznianie ...i zapełnianie czasu antenowego badziewiem...tylko nie to...