• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami ostatni odcinek

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami ostatni odcinek
 • "Taniec z gwiazdami": Odcinek weselny

  Już w piątek, 16 marca, w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" odcinek weselny. Na parkiecie pojawi się stół, przy którym zasiądą wszystkie gwiazdy show. Te z kolei po raz pierwszy w historii programu wcielą się w postaci, których nie sposób nie spotkać na prawdziwym polskim weselu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz odpadają, kolejny odcinek bez Malitowskiego

  Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz odpadli w czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Aktor wystąpił w piątek ze skręconym stawem skokowym. Jurorów zachwycił Damian Kordas w parze z Janją Lesar, kolejną taneczną kompromitację zaliczyli za to Magda Bereda i Kamil Kuroczko. W następnym odcinku show przy jurorskim stole zabraknie Michała Malitowskiego, którego jednorazowo zastąpi choreograf "Twoja Twarz...

 • "Taniec z Gwiazdami": Najlepszy odcinek edycji

  Prawie 3,5 miliona telewidzów oglądało 7. odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym z show Polsatu pożegnał się Patryk Pniewski. To rekord bieżącej edycji programu.

 • Najsłabszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"

  Niecałe 3 miliony telewidzów oglądały wyemitowany 1 maja odcinek "Tańca z Gwiazdami". Weekendowym liderem talent-shows zostali "Mali Giganci". Finał rywalizacji maluchów oglądało w sobotni wieczór na antenie TVN-u 3,39 milionów widzów.

 • ​Krzysztof Ibisz: Pracujemy nad specjalnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami"

  Fani tanecznego show Polsatu nie muszą czekać do jesieni, by zobaczyć, jak gwiazdy radzą sobie na parkiecie. Krzysztof Ibisz wyjawił, że wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną pracuje obecnie na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Od 1 czerwca powstają specjalne odcinki tego programu, które trafią na antenę w najbliższych tygodniach, czyli jeszcze przed wznowieniem 11. edycji...

 • "Taniec z Gwiazdami": Jurorzy na parkiecie

  Szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami" był pełen niespodzianek. O tę największą zadbali jurorzy show. Jeszcze nigdy w historii programu nie zdarzyło się tak, by w jednym odcinku zatańczyli spontanicznie wszyscy, a tak właśnie było w ostatni piątek.

 • "Taniec z Gwiazdami": Rekordowa oglądalność

  Stało się! Siódmy odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" był pierwszym w tej edycji, który przyciągnął przed ekrany telewizorów ponad 3 mln widzów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kto najlepszy w wielkim finale?

  W wielkim finale dziesiątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zmierzyli się Damian Kordas i Janja Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Kto okazał się najlepszy?

 • "Ostatni taniec": Game time!

  ...nagłówki gazet - przebiła papieża i Chrystusa. Serial dokumentalny "Ostatni taniec" to świadectwo tamtego czasu. 10-odcinkowy serial Netflixa jest więc historią najsłynniejszego człowieka na Ziemi(...) organizacyjny sprawnie działającej maszyny. "Ostatni taniec" oferuje fascynujący wgląd w tamten gorący, obfitujący w negocjacje i konfrontacje okres z historii Byków, a to dzięki temu, że telewizja ESPN...

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

Wideo na temat: taniec z gwiazdami ostatni odcinek
Dyskusje na temat: taniec z gwiazdami ostatni odcinek