• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami pierwsza edycja

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami pierwsza edycja
 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary ósmej edycji

  W ósmej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" weźmie udział 11 uczestników. Wiemy już, kto będzie przygotowywał ich do tanecznych występów.

 • "Taniec z gwiazdami": Kto zatańczy w szóstej edycji?

  Jesienią w Polsacie wystartuje szósta edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kogo zobaczymy na parkiecie? Podobno lista gwiazd jest już zamknięta.

 • "Taniec z gwiazdami": Anna Karwan pierwszą gwiazdą nowej edycji

  Podczas piątkowego (22 listopada) finału "Tańca z gwiazdami" ujawniono, że pierwszą uczestniczką kolejnej edycji będzie wokalistka Ania Karwan.

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary 11. edycji

  Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Taneczne show od lat przyciąga przed telewizory masę widzów. Czy tak będzie i tym razem? Znamy już wszystkie pary 11. edycji! Kto z kim zatańczy?

 • "Taniec z Gwiazdami": Jest pierwsza zapowiedź 10. edycji

  Polsat zaprezentował pierwsze zwiastuny dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami".

 • "Taniec z gwiazdami" bez Grabowskiego?

  Niedawno pojawiły się plotki, jakoby w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" miało zabraknąć Andrzeja Grabowskiego. Polsat postanowił skomentować te doniesienia.

 • "Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan pocieszyła męża

  Najnowsza edycja programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać! Chociaż za nami dopiero dwa odcinki show, to już wydarzyło się naprawdę sporo. Najpierw jako pierwsza swoją przygodę z "TzG" zakończyła Reni Jusis, a teraz - decyzją widzów z programem pożegnał się Rafał Szatan. Zarówno on, jak i jego żona Barbara Kurdej-Szatan, odnieśli się do tej sytuacji w sieci.

 • "Taniec z Gwiazdami". Znamy pierwszą parę kolejnej edycji!

  Kilka tygodni dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej, dziesiątej już edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Z tej okazji producenci postanowili uchylić rąbka tajemnicy i w mediach społecznościowych wyjawili pierwszą parę, którą zobaczymy na tanecznym parkiecie. Co sądzicie o takim połączeniu?

 • "Taniec z Gwiazdami": Kasia Sawczuk trenuje tango

  Wiosenna - już siódma w Polsacie, a ogółem dwudziesta - edycja "Tańca z Gwiazdami" będzie debiutem dla 11 nowych gwiazd. Wśród nich znalazła się młodziutka aktorka i wokalistka Kasia Sawczuk.

 • ​"Taniec z Gwiazdami". Znamy kolejnych uczestników!

  Zaledwie kilka tygodni temu zakończyła się poprzednia edycja programu "Taniec z Gwiazdami", a w sieci już pojawiły się pierwsze informacje o tym, kto tym razem wystąpi w tanecznym show. Pierwsze podejrzenia padły na Julię Wieniawę, teraz portale ogłosiły kolejnych uczestników! Czy ich podejrzenia się potwierdzą?

Zdjęcia na temat: taniec z gwiazdami pierwsza edycja
Wideo na temat: taniec z gwiazdami pierwsza edycja
 • "Taniec z Gwiazdami": Odcinek 2.

  Najnowsza edycja programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać! Chociaż za nami dopiero dwa odcinki show, to już wydarzyło się naprawdę sporo. Najpierw jako pierwsza swoją przygodę z "TzG" zakończyła Reni Jusis, a teraz - decyzją widzów z programem pożegnał się Rafał Szatan. Zarówno on, jak i jego żona Barbara Kurdej-Szatan, przeżyli niemały szok. Zobaczcie sami!

 • Anna Karwan zatańczy w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Anna Karwan, która wystąpiła w finale dziesiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", okazała się pierwszą z uczestniczek... przyszłorocznej wiosennej edycji show. "To było moje marzenie" - zapewnia wokalistka.

 • "Taniec z Gwiazdami 11": Pierwszy odcinek

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

Dyskusje na temat: taniec z gwiazdami pierwsza edycja
 • Re: Serialowcy na parkiecie

  Mam prośbę!! USUŃCIE TEN TANIEC Z GWIAZDAMI!! Ileż można jedno i to samo puszczać?? No ile? Dno jakich mało! Pierwsza edycja była jeszcze okej, ale 12 ?????? To się robi powoli jak "Moda na sukces"!!!!