• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami piróg

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami piróg
 • Piróg będzie politykiem?

  Michał Piróg ogłaszając, że jest Żydem i gejem, rzucił rękawicę części społeczeństwa. Co chciał osiągnąć ekscentryczny juror programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!"?

 • Piróg wygrał z Muchą

  Wielka bitwa programu "You Can Dance" zakończona. W Białymstoku odbył się finał bitwy tanecznej - "Po prostu bitwa! Dziewczyny vs. chłopaki". Walka toczyła się między Anną Muchą i Michałem Pirógiem.

 • Piróg: Lepiej niż w Ameryce!

  Michał Piróg twierdzi, że polscy tancerze dorównują umiejętnościami tancerzom zagranicznym, a także przekonuje, że z tańca naprawdę da się wyżyć.

 • "YCD" kontra "Taniec z gwiazdami"

  Chcesz być świadkiem największej bitwy tanecznej w Polsce? Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca, staną naprzeciwko siebie reprezentanci programów "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".

 • Piróg: Kiedyś lubiłem Ankę...

  ...- Kinga ma otwarte oczy na wszystko, co się dzieje odnośnie tańca.(....) U Ani Muchy tego nie było - ocenia juror "You Can Dance" Michał Piróg. Czy zmiana na jurorskim fotelu wyjdzie programowi na dobre?

 • Piróg otworzy Stadion Narodowy

  Uroczystość otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie przygotują m.in. choreograf Michał Piróg i muzyk Adam Sztaba. To wynik rozstrzygniętego w poniedziałek przetargu, który zaskoczył samych zainteresowanych.

 • Michał Piróg: Zatańczę - obiecuję

  Trwa siódma edycja programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". W najbliższą środę, 25 kwietnia, odbędzie się pierwszy odcinek "na żywo". Michał Piróg opowiada o kolejnej edycji show i jego tanecznych planach.

 • Michał Piróg: Żyd, gej, artysta

  Płaczący juror, zdolny choreograf, gwiazdor, który zawsze mówi to, co myśli. Przyjaciele Michała Piróga zdradzili, jaki jest, gdy na planie "You Can Dance" gasną światła.

 • Gwiazdy TVN-u graficiarzami

  ...edycje dobrze znanych show, takich jak: "Mam talent!", "Taniec z gwiazdami", "Kuchenne rewolucje", "Szymon Majewski Show" czy "Kuba Wojewódzki". Nie zabraknie także znanych i lubianych przez widzów(...) "Usta usta" i "Majka", programów: "Szymon Majewski Show" oraz "Mam talent!" (Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki), a także Michał Piróg czy Magda Gessler. Przypomnijmy, że...

 • Gwiazdy znów szukają talentów

  ..., Alicia Keys, Prince. Przeprowadzano w niej również castingi do kinowego hitu "Step Up 3", organizowano zajęcia taneczne do amerykańskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami" oraz przygotowywano wiele(...)TANECZNIE "Tylko taniec. Got to dance" Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne...