• Informacje na temat:

  taniec z gwiazdami prezentacja

Artykuły na temat: taniec z gwiazdami prezentacja
 • "Taniec z Gwiazdami": Opuścili show już po pierwszym odcinku! Co się stało?

  W pierwszym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pojawiły się już pierwsze "10" od jurorów. Tego chyba jeszcze w tanecznym show Polastu nie było! W piątek, 13 września, serca jurorów i widzów podbili Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Jak poradzili sobie pozostali uczestnicy? Kto pożegnał się z show?

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Katerina Kowalczuk: Od serialu "Zniewolona" do "Tańca z Gwiazdami"?!

  Katerina Kowalczuk, gwiazda niezwykle popularnego w Polsce serialu "Zniewolona", uwielbia taniec i klasyczne stroje. A tych w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest pod dostatkiem. Czy zobaczymy ją na parkiecie produkcji Polsatu?

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.

 • "Taniec z Gwiazdami": Filmowa zapowiedź show

  Telewizja Polsat rozpocznie emisję kolejnej edycji tanecznego show już 3 marca. Tymczasem zobaczmy filmową prezentację uczestników programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • Najgorsze pary "Tańca z Gwiazdami"

  W związku z tygodniową przerwą w emisji "Tańca z Gwiazdami" - Polsat zdecydował, że w Wielki Piątek uczestnicy show dostaną wolne - postanowiliśmy przeanalizować dotychczasowe edycje tanecznego programu pod kątem najgorszych par. Oto najgorsi z najgorszych!

 • "Taniec z gwiazdami": Zobaczcie, jak tańczą!

  Polsat udostępnił materiał, w którym po raz pierwszy widzimy uczestników "Tańca z gwiazdami" podczas oficjalnej prezentacji jesiennej ramówki stacji.

 • "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami": Sebastian Stankiewicz zatańczy z Janją Lesar

  ...9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Pozostałe to Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino, Paulina Biernat i Qczaj, Macademian Girl i Rafał Maserak, Anna Jagodzińska i Michał(...), będzie można przekonać się, oglądając 9. edycję "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", która rozpocznie się 1 marca.

 • "Taniec z gwiazdami": Zając i Terrazzino faworytami

  Aneta Zając i Stefano Terrazzino to - wg użytkowników INTERIA.PL - murowani faworyci bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami". W walce o Kryształową Kulę najpoważniejszych rywali będą mieli w duecie Dawid Kwiatkowski - Janja Lesnar.

Zdjęcia na temat: taniec z gwiazdami prezentacja